Gwiazda sprzedaje posiadłość w Beverly Hills

Sabina Zięba 3 kwietnia 2019 12:00

Ellen DeGeneres to chyba najpopularniejsza gospodyni talk show na świecie. Cieszy się wielką sympatią, a jej program odwiedzają same największe gwiazdy. Ta aktorka, stand-uperka, scenarzystka i osobowość telewizyjna pół roku temu, wraz ze swoją żoną, Portią de Rossi, kupiła przepiękną willę w Los Angeles za 15 milionów dolarów. Teraz wystawiła ją na sprzedaż za cenę wyższą o 3 miliony dolarów!

Jednopiętrowy dom został zaprojektowany przez architekta-gwiazdora Johna Elgina Woolfa i zbudowany w 1962 roku. Uprzednio mieszkała w nim zmarła aktorka i filantropka, Marjorie Lord. Na powierzchni 474 metrów kwadratowych znajduje się 5 sypialni, odnowiona kuchnia z wyspą nakrytą świetlikiem, jadalnia, salon, gabinet i 4 łazienki, z których główna wychodzi na dziedziniec. Ponadto na zewnątrz znajduje się małe zadaszone patio, wbudowany grill oraz mały basen ze spa.

We wnętrzach znajdziemy drewniane sufity, a okna sięgające od podłogi do sufitu w prawie każdym pokoju wychodzą na miasto i ocean. Widoki są niesamowite! Zobaczcie w naszej galerii. Chcielibyście tam zamieszkać?  

1/10
Copyright @East News
1/10

Okrągły dziedziniec przed willą.

2/10
Copyright @East News
2/10

Przestronna jadalnia.

3/10
Copyright @East News
3/10

W całym domu dominują drewniane dekoracje.

4/10
Copyright @East News
4/10

Efektowny salon.

5/10
Copyright @East News
5/10

Jedna z czterech łazienek.

6/10
Copyright @East News
6/10

Urokliwe patio.

7/10
Copyright @East News
7/10

Na zewnątrz można odpocząć i skorzystać z wbudowanego grilla.

8/10
Copyright @East News
8/10

Z posiadłości rozciąga się niesamowity widok.

9/10
Copyright @East News
9/10

Na terenie znajduje się również mały basen.

10/10
Copyright @Rex Features/East News
10/10

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.