Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Marczuk pokazała zdjęcia z baby shower, jest już w 8. miesiącu ciąży!

Zobaczcie, jak wyglądała impreza

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2019 15:31
Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Wieść o ciąży Weroniki Marczuk w świecie show biznesu stała się sensacją. Była żona Cezarego Pazury jest już w ósmym miesiącu! Oczywiście nie mogło się obyć bez modnego ostatnio wśród gwiazd baby shower. Zobacz, jak młoda mama prezentowała się na imprezie w gronie najbliższych. Ciąża jej służy?

Weronika Marczuk w ciąży

Informacja o tym, że gwiazda jest w ciąży wyszła na jaw w październiku. Mimo, że Marczuk jest aktywna w swoich social mediach to nie zdradziła, że spodziewa się dziecka. Dopiero gdy pokazała się na jednej z imprez i odebrała medal za Ofiarność i Miłość do Ukrainy mogliśmy zobaczyć jej ciążowy brzuszek i musimy przyznać, że ten stan jej służy!

Ostatnio na Instagramie gwiazda pokazała zdjęcia z baby shower i pochwaliła się, że niebawem urodzi dziewczynkę! Jak wiadomo impreza została przygotowana w tajemnicy przed Weroniką. Baby shower odbyło się na warszawskim Wilanowie, w starej willi. Impreza chyba należała do udanych, nie zabrakło ogromnego stołu z przysmakami oraz prezentów dla przyszłej mamy, w tym wózka za 3 tysiące złotych! Koniecznie zobaczcie zdjęcia z baby shower.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.