Teraz podróż nabierze nowego znaczenia!

Redakcja VIVA! 9 lutego 2020 15:30

Planując wyjazd z ukochanym na Walentynki lub po prostu jadąc na wakacje masz wrażenie, że każdy wypad wygląda tak samo. Twoim kierunkiem jest duże miasto, gdzie planujesz coś zwiedzić, szukasz hotelu i mimo, że wspomnienia z wyprawy są niezapomniane czujesz, że twoje wyjazdy mogłyby nabrać trochę innego znaczenia? Teraz, gdy zbliża się święto zakochanych, a w planach masz podróż ze swoją drugą połówką, warto pomyśleć, jak ma wyglądać ta wycieczka. Zrezygnuj ze standardowych hoteli! W naszym zestawieniu znajdziesz wiele innych ciekawych opcji.

Z dala od miasta

Jeśli na co dzień mieszkacie w dużej miejscowości i macie już dość zgiełku i coraz chętniej chcecie odpocząć od tego zgiełku nie ma nic lepszego wyprawa na wieś. Wybierz interesujące miejsce i skorzystaj z rezydencji do wynajęcia, domków wczasowych albo skorzystaj z kameralnych hoteli. W takich miejscach z pewnością sobie odpoczniesz i naładujesz baterie. Warto wspomnieć, że właśnie w takich miejscach często znajdują się luksusowe SPA lub uzdrowiska, w których będzie można skorzystać z zabiegów lub specjalnie z okazji Walentynek masaży dla dwojga.

Podróż do dużego miasta – gdzie się zatrzymać?

Jeśli chcesz zabrać swoją drugą połówkę w podróż do innego miasta, aby pospacerować, zwiedzić okolicę, niekoniecznie trzeba decydować się na nocowanie w hotelu. W ostatnim czasie modniejsze staje się wynajmowanie apartamentów lub mieszkań na doby. W ten sposób możesz wynająć sobie lokum tylko dla Was i nie przejmować się małym metrażem hotelowego pokoju. Możesz wybrać apartament, który ma atrakcyjną cenę, w dobrej lokalizacji oraz wystarczającą ilość pokoi. Ponadto coraz częściej można się trafić na okazję i wynająć nowoczesne lokum blisko centrum w dużo niższej cenie niż standardowy pokój w hotelu.

Koniecznie zobaczcie galerię i zobaczcie, gdzie spędzić tegoroczne Walentynki!  

1/5
Gdzie wybrać się na Walentynki?
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Masz dość miejskiego zgiełku? Na Walentynki zaplanuj wyjazd z ukochanym z dala od miasta. Dzięki temu spędzisz dużo czasu z drugą połówką i naładujesz baterie!

2/5
Gdzie wybrać się na Walentynki?
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Jeśli znajdziesz idealną lokalizację, postaw na kameralne hotele, przytulne rezydencje lub wynajmij na czas pobytu dom.

3/5
Gdzie wybrać się na Walentynki?
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Kolejną propozycją jest wyjazd do SPA lub uzdrowisk, to świetny pomysł, jeśli chcecie odpocząć i się zrelaksować.

4/5
Gdzie wybrać się na Walentynki?
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Wybierając na romantyczny weekend miasto typu Kraków lub Warszawa, trzeba się liczyć z wysokimi cenami zakwaterowania. Dlatego w ostatnim czasie bardzo modne są apartamenty na doby.

5/5
Gdzie wybrać się na Walentynki?
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Można wybrać dogodną lokalizację i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem ze swoją drugą połówką.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.