Trendy wnętrzarskie 2018: jak urządzić kuchnię
Fot. Adobe Stock
DESIGN

Trendy w kuchni, które będą hitem tej jesieni!

W tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie

Marta Baran 2 sierpnia 2019 18:30
Trendy wnętrzarskie 2018: jak urządzić kuchnię
Fot. Adobe Stock

Nowy sezon to nowe trendy również w kuchni. Do tej pory królował minimalizm, jak również wnętrza w kolorze różu oraz złota. Koniecznie zobacz, co w tym sezonie będzie prawdziwym hitem i czego nie może zabraknąć w twoich czterech kątach!

W zgodzie z naturą

W nadchodzącym sezonie chcemy być przede wszystkim eco friendly. W kuchni więc nie może zabraknąć ekologicznych akcesoriów, między innymi bambusów lub materiałów poddanych wcześniej recyklingowi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marie Kondo (@mariekondo)

Łączenie kolorów

Do tej pory istnym must have były monochromatyczne meble, najczęściej w bieli. W tym sezonie pora na małe odświeżenie. Aby nadać kuchni charakter, połącz ze sobą trzy kolory, które będą bazą – jeśli lubisz jasne pomieszczenia mięta, turkus, szary idealnie wpasują się w wystrój kuchni. W ten sposób stare meble będą odświeżone, a przy okazji nie trzeba przeznaczać na to ogromnego budżetu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

Minimalistyczne wykończenia

Mniej znaczy więcej, podczas projektowania projektowania nowych mebli często ogromny problem stanowią… uchwyty w szafkach. W tym sezonie stawiamy na proste wręcz surowe detale. Jednak gdy lubisz nadać wnętrzom charakteru, idealnie sprawdzą się uchwyty w kształtach, które od lat nie wychodzą z mody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchen Design Network (@kitchendesignnetwork)

Szklane szafki

To trend zaczerpnięty z lat 90. kiedy to szklane szafki były prawdziwym hitem. W ten sposób można się nauczyć również schludnej organizacji rzeczy, ponieważ elementy za szkłem są dodatkową ozdobą, dlatego powinny wyglądać one perfekcyjnie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kitchens of Instagram (@kitchens_of_insta)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.