Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS
DESIGN

Tak będzie wyglądał dom z przyszłości?

Oto praca polskiego projektanta!

Marta Baran 8 stycznia 2020 20:30
Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Obecne zmiany klimatyczne są powodem do niepokoju, ale również motywują do odnajdywania nowych rozwiązań, w zgodzie z ekologią. W ostatnich latach zauważono znaczny przyrost wody w największych zbiornikach na świecie. Ta sytuacja zainspirowała polskiego projektanta do stworzenia domu z przyszłości. Czy faktycznie za kilka lat te nowoczesne rozwiązania staną się dla nas codziennością?

Dom z przyszłości – jak będzie wyglądał?

Projekt o nazwie Ocean Community autorstwa Wojciecha Morsztyna przedstawia osiedla, które będą się unosić na wodzie. Za kilka lat poziom wody może się podwyższyć nieodwracalnie, dlatego projektant przedstawił swoją wizję, jak z wody uczynić teren mieszkalny. Musimy przyznać, że już same zdjęcia robią ogromne wrażenie. Budynki są zaprojektowane w nowoczesnym, wręcz futurystycznym stylu, znacznie odbiegającym od nowego budownictwa powstającego obecnie. Koniecznie zobaczcie zdjęcia osiedli unoszących się na wodzie oraz ich wnętrza!  

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Jak wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.