Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow
O TYM SIĘ MÓWI

Gwyneth Paltrow wypuściła na rynek dość kontrowersyjny produkt!

Tego nikt się nie spodziewał

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2020 12:30
Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie 2019
Fot. Instagram/Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow to niewątpliwe jedna z bardziej utalentowanych gwiazd w show biznesie. Jest utalentowana aktorsko, wokalnie i okazuje się, że ma rękę do prowadzenia biznesu. Jakiś czas temu artystka otworzyła swój sklep o nazwie Goop, gdzie można kupić kosmetyki, ubrania, a także dodatki do domu, w tym świece zapachowe. Jedna z nich o nazwie ,,This Smell Like My Vagina” (To pachnie jak moja wagina) wywarła największe wrażenie. Jesteście gotowi poznać więcej szczegółów?

Świeca zapachowa Gwyneth Paltrow – cena, zapach

Według opisu świeca jest o śmiesznym, pięknym, seksownym i nieoczekiwanym zapachu, Można wyczuć nuty geranium, cytrusowej bergamotki, absolutów cedrowych zestawionych z różą damasceńską i ziarnem ambrette. Ten niewielki, zapachowy dodatek ma nam przypominać o fantazji oraz uwodzeniu. Koszt świecy to 75 dolarów, czyli ponad 280 złotych, jednak świeca cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że została wyprzedana! Skusilibyście się na taką świeczkę?  

Jak pachnie?
Fot. Materiały Prasowe

Jak pachnie?
Fot. Materiały Prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.