Piotr Żyła
Fot. East News
O tym się mówi

Piotr Żyła zamieszkał z partnerką Marceliną Ziętek w nowym domu?

Jak wyglądają wnętrza?

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 17:31
Piotr Żyła
Fot. East News

Znany skoczek narciarski Piotr Żyła od jakiegoś czasu jest szczęśliwy u boku nowej partnerki, Marceliny Ziętek. Para co prawda do tej pory nie potwierdziła swojego związku, ale Marcelina Ziętek coraz częściej towarzyszy ukochanemu podczas zawodów. Potwierdzenie, że są razem można znaleźć również na Instagramie, ich wpisy pod postami są bardzo wymowne. Marcelina Ziętek mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele osiągnięć także w branży rozrywkowej. Zdobyła kilka tytułów Miss, a także została twarzą jednej z galerii w Bielsku-Białej. W 2014 roku została okrzyknięta jako Miss Południa Polski Nastolatek 2014, a także Miss Foto Południa Polski Nastolatek 2014. Ponadto otrzymała także tytuł Miss Foto w konkursie Miss Zimy województwa Śląskiego w Zawierciu. Większość osób kojarzy z seriali TVN takich jak Szkoła, czy też 19+. Dziewczyna wciela się od lat w rolę Kai Jarosik.

Czy Marcelina Ziętek i Piotr Żyła razem zamieszkali?

Jak donosi Party, skoczek właśnie zdecydował się zamieszkać z Marceliną Ziętek, w nowym domu. Według magazynu Party, Piotr zaplanował duży dom w miasteczku Ustroń, który urządzili w nowoczesnym stylu. Para na przeprowadzkę zdecydowała się ponoć już w 2020.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.