Sprawdź, gdzie zjesz najlepszy deser!

Xymena Borowiecka 28 czerwca 2018 13:15

Po Warszawie przyszedł czas na Wrocław! Jeśli tutaj mieszkasz lub wybierasz do stolicy Dolnego Śląska, koniecznie musisz odwiedzić te miejsca! Panuje w nich wyjątkowa atmosfera, nie tylko ze względu na serwowane pyszności. Zachwycają wystrojem wnętrz - ich oryginalną aranżacją i kreatywnymi rozwiązaniami. Misternie wykonane desery, wegańskie słodycze czy klasyczna beza lub sernik - te i inne małe przyjemności w towarzystwie aromatycznej kawy lub filiżanki herbaty, czekają na ciebie pod tymi adresami. Sprawdź w naszej galerii, gdzie koniecznie musisz się wybrać, by zwyczajny wypad z przyjaciółką lub drugą połówką stał się doznaniem kulinarnym i estetycznym.

1) Restauracja Pochlebna

Adres: ul. Świętego Antoniego 15

Menu opiera się na sezonowych, lokalnych, ekologicznych, produktach. Dzięki temu w jednym miejscu spotykają się: rzemieślniczo wyrabiane, tradycyjne smaki oraz zupełnie nieoczywiste połączenia i zaskakujące tekstury mające swoje podłoże w kuchni molekularnej.

2) Cukiernia NANAN

Adres: ul. Kotlarska 32

Bazą wszystkich słodkości są wysokiej jakości składniki (prawdziwe masło, wanilia, jajka z wolnego wybiegu, świeże owoce i czekolada renomowanych producentów), dzięki czemu w procesie ich wytwarzania nie są używane półprodukty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zimne wieczory, długie spacery, a na koniec odrobina ocieplenia w naszym różowym pluszu ❄️💙 Nadal dostępne jest menu z rozgrzewającymi napojami, warto spróbować! 😊 - Cold evenings, long walks, and finally a bit of warming in our pink plush 💜❄️ A menu with warming drinks is still available, it's worth a try! 😍 - #słodkinanan #nanan #cukiernia #kawiarnia #cafe #winter #winteredition #coldoutside #evening #hotdrinks #coffee #tea #teatime #coffeetime #odrobinaslodyczy #littlesweet #sweets #słodkości #przyjemności #prettytreats #patisserie #pastryart #instafood #colorfood #pink #thinkpink #resttime #relax #wroclove #wroclaw

Post udostępniony przez NANAN (@nanan_patisserie)

3) Dinette

Adres: Plac Teatralny 8

Dinette przy Operze to miejsce kompletne – znajdujące się w doskonałej lokalizacji, z wnętrzem łączącym dwa światy – poranno-popołudniowy oraz wieczorowy z barem i osobnym menu. Chleb w restauracji jest wypiekamy na miejscu, według tradycyjnych receptur, na naturalnym zakwasie.

4) Bema Cafe

Adres: ul. Drobnera 3

Bema Cafe znana jest ze świeżo palonej kawy oraz sezonowego menu, tworzonego w oparciu o wysokiej jakości naturalne składniki od lokalnych dostawców.

5) Kawiarnia Literatka

Adres: ul. Rynek 56/57

To kultowe miejsce, które aktywnie kształtuje mapę kulturalną Wrocławia od bardzo dawna. Kawiarnia artystyczna Literatka jest wypełniona książkami aż po sufit.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.