Fot. Facebook/Deepspot
O TYM SIĘ MÓWI

Najgłębszy basen na świecie powstaje w Polsce! Kiedy otwarcie?

Poznaj więcej szczegółów!

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2019 13:30
Fot. Facebook/Deepspot

Mamy świetną informację dla miłośników sportów wodnych. W Polsce powstaje najgłębszy na świecie basen, z którego będą mogli korzystać zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy pływania. Koniecznie zobaczcie plan projektu! Musimy przyznać, że zapowiada się świetnie.

Największy basen na świecie powstaje w Polsce - czego się spodziewać?

Obiekt o nazwie Deepspot powstaje na terenie Mszczonowa. Według planów projektu jego głębokość wyniesie 45 metrów, tym samym przebijając najgłębszy do tej pory Y-40 Deep Joy znajdujący się we włoskim Montegrotto Terme. Polski basen będzie idealnym miejscem dla nurków – zostanie wyposażony w imitację grot, w których będzie można ćwiczyć poruszanie się w niestandardowych podwodnych warunkach. Na tych, którzy nie do końca pewnie czują się w wodzie czekać będzie podwodny tunel, gdzie można oglądać nurków w akcji.

Fot. Facebook/Deepspot

Najgłębszy basen w Polsce - kiedy otwarcie?

Otwarcie obiektu jest przewidziane jeszcze na ten rok! Okazuje się jednak, że tytułem posiadaczy najgłębszego basenu na świecie nie nacieszymy się zbyt długo. Coraz częściej pojawiają się słuchy na temat dużej inwestycji w Colchester w Wielkiej Brytanii, w ramach której powstanie jeszcze większy kompleks dla pływaków i nurków, a jego otwarcie jest zaplanowane na następny rok. Mimo wszystko to niesamowita informacja, że tak duży i imponujący obiekt będzie na terenie naszego kraju. Miejscowość Mszczonów, gdzie trwają właśnie budowy znajduje się w województwie mazowieckim pod Warszawą, w idealnej lokalizacji w centrum Polski, aby przyciągnąć tłumy zainteresowanych.

Fot. Facebook/Deepspot

Fot. Facebook/Deepspot

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.