Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta Bożego Narodzenia 2019
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Melania Trump przystroiła już Biały Dom na tegoroczne święta!

Zobaczcie, jak wygląda

Sabina Zięba 2 grudnia 2019 20:50
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta Bożego Narodzenia 2019
Fot. Getty Images

Co roku na każdej pierwszej damie USA ciąży obowiązek przystrojenia Białego Domu na święta Bożego Narodzenia. Michelle Obama zawsze zachwycała Amerykanów swoim gustem, a obecnie Melania Trump za wszelką cenę pragnie jej dorównać. Czy skutecznie?

Melania Trump ozdobiła dom na święta

W niedzielę 1 grudnia Melania Trump na swoim Instagramie podzieliła się z fanami wideo, na którym prezentuje świąteczne dekoracje Białego Domu. Tym razem pierwsza dama zdecydowała się głównie na biel i chłodne odcienie. Wiadomo, że przynajmniej jeden korytarz ozdobiony jest białymi gwiazdami. Nie brakuje również różnego rodzaju kwiatów w tym samym kolorze.

W niektórych pokojach dominują jednak bardziej urozmaicone dekoracje. Małżonka Donalda Trumpa postawiła, podobnie jak w zeszłym roku, na wiele elementów patriotycznych, m. in. wstęg oraz bombek w odcieniach czerwieni i niebieskiego czy amerykańskich flag. Sama na Twitterze poinformowała, że tegoroczny temat wystroju brzmi The Spirit of America, czyli Duch Ameryki.

Choć według Newsweeka oficjalne zapalenie światełek na choince nastąpi 5 grudnia, można się domyślać, że drzewko będzie ubrane w podobnym stylu. Wiadomo również, że prace nad tegorocznymi ozdobami rozpoczęły się już latem, a samej Melanii pomagały dziesiątki wolontariuszy.

Podoba Wam się wystrój Białego Domu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019

Post udostępniony przez First Lady Melania Trump (@flotus)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.