Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta Bożego Narodzenia 2019
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Melania Trump przystroiła już Biały Dom na tegoroczne święta!

Zobaczcie, jak wygląda

Sabina Zięba 2 grudnia 2019 20:50
Melania Trump przystroiła Biały Dom na święta Bożego Narodzenia 2019
Fot. Getty Images

Co roku na każdej pierwszej damie USA ciąży obowiązek przystrojenia Białego Domu na święta Bożego Narodzenia. Michelle Obama zawsze zachwycała Amerykanów swoim gustem, a obecnie Melania Trump za wszelką cenę pragnie jej dorównać. Czy skutecznie?

Melania Trump ozdobiła dom na święta

W niedzielę 1 grudnia Melania Trump na swoim Instagramie podzieliła się z fanami wideo, na którym prezentuje świąteczne dekoracje Białego Domu. Tym razem pierwsza dama zdecydowała się głównie na biel i chłodne odcienie. Wiadomo, że przynajmniej jeden korytarz ozdobiony jest białymi gwiazdami. Nie brakuje również różnego rodzaju kwiatów w tym samym kolorze.

W niektórych pokojach dominują jednak bardziej urozmaicone dekoracje. Małżonka Donalda Trumpa postawiła, podobnie jak w zeszłym roku, na wiele elementów patriotycznych, m. in. wstęg oraz bombek w odcieniach czerwieni i niebieskiego czy amerykańskich flag. Sama na Twitterze poinformowała, że tegoroczny temat wystroju brzmi The Spirit of America, czyli Duch Ameryki.

Choć według Newsweeka oficjalne zapalenie światełek na choince nastąpi 5 grudnia, można się domyślać, że drzewko będzie ubrane w podobnym stylu. Wiadomo również, że prace nad tegorocznymi ozdobami rozpoczęły się już latem, a samej Melanii pomagały dziesiątki wolontariuszy.

Podoba Wam się wystrój Białego Domu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019

Post udostępniony przez First Lady Melania Trump (@flotus)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.