Rozenek święta
Fot. Instagram
DOMY GWIAZD

Małgosia Rozenek–Majdan i Dorota Szelągowska pokazały swoje luksusowe mieszkania!

Gwiazdy przystroiły już wnętrza na święta

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 13:30
Rozenek święta
Fot. Instagram

Gwiazdy w swoich social mediach coraz częściej pokazują, jak wygląda ich mieszkanie na święta. Do tego grona dołączyła również Małgorzata Rozenek–Majdan. Mimo, że do świąt zostały dwa tygodnie, gwiazda postanowiła już zadbać o odpowiedni klimatyczny i świąteczny wystrój w swoim apartamencie. Małgosia pochwaliła się zdjęciami swoich gustownych wnętrz na Instagramie. Na co zdecydowała się w tym roku?

Jak udekorować mieszkanie na święta?

Jeśli jeszcze nie wiesz, na jakie dekoracje zdecydować się w tym roku, z pomocą przychodzi prowadząca popularnego niegdyś programu Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek–Majdan. Małgosia zdecydowanie nie ograniczała się z ilością ozdób w tym roku. Jak pokazała na swoim Instagramie, w jej apartamencie nie brakuje świątecznych figurek, świątecznych tekstyliów, a także ogromnej choinki! Mimo, że gwiazda ma dość bogato ozdobione wnętrza, wszystko prezentuje się bardzo minimalistycznie wszystko za sprawą przemyślanej aranżacji, której podstawą są trzy kolory: czerwień, biel oraz srebro. Koniecznie zobaczcie fotografie opublikowane przez Małgosię! Zainspirujecie się jej stylem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Dorota Szelągowska pokazała świąteczne dekoracje

Kolejna z gwiazd, która pochwaliła się swoimi ozdobami świątecznymi to Dorota Szelągowska. Dekoratorka wnętrz w tym roku zdecydowała się na ogromna choinkę w biało–różowej kolorystyce. Dodatkowy akcent stanowią wieńce świąteczne.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.