Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Maffashion pokazała brzuch po porodzie! Właśnie przeprowadziła się do nowego domu!

Jakie życie prowadzi znana blogerka?

Redakcja VIVA! 29 grudnia 2020 14:31
Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Rok 2020 był dla Maffashion rokiem pełnym nowości i zmian. Do tej pory blogerka modowa prowadziła życie przepełnione pracą, podróżami i sesjami zdjęciowymi. Nagle w jej życiu, pojawił się nowy partner, którym jest aktor Sebastian Fabiański, a wraz ze związkiem pojawiło się na świecie dziecko. Influencerka została szczęśliwą mamą, partnerką i jej życie zmieniło się o 180 stopni. Blogerka odkąd została mamą raz na jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia małego Bastiana. Choć para stara się nie upubliczniać wizerunku dziecka, w święta Bożego Narodzenia Sebastian zrobił wyjątek i opublikował na swoim profilu zdjęcie z kąpieli uroczego niemowlaka.

Maffashion przeprowadziła się do nowego domu

Jesienią Maffashion postanowiła sprzedać swoje mieszkanie, tym samym dała światu znać, że wraz z Sebastianem Fabiańskim poszukują nowego lokum dla siebie. Blogerka w wywiadzie, którego udzieliła dla Faktu zdradziła, że wspólnie z partnerem kupiła dom pod Warszawą, jednak w tamtym czasie nie mogli się do niego jeszcze przeprowadzić:

Dom jest wciąż w budowie – powiedziała Maffashion

Wygląda jednak na to, że prace nad domem powoli dobiegają końca. Maffashion opublikowała zdjęcie w nowym miejscu, na rękach trzyma swojego synka. Przy okazji, można zauważyć że blogerka bardzo szybko doszła do siebie, jej brzuch po porodzie wygląda naprawdę świetnie. Jak Wam się podobają nowe przestrzenie domu Maffashion?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!