Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Magiczne święta

Małgorzata Socha już myśli o świętach! Pokazała swoją piękną choinkę!

Czy nie przesadziła z dekoracjami?

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2019 19:31
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowo magiczny czas. Gwiazdy uwielbiają  spędzać go w domu, z bliskimi oraz na bieżąco informować swoich fanów o swoich codziennych przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia na Instagramie. Swój dom ozdobili już Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Cudowne drzewko zaprezentowała Dorota Szelągowska, która wybrała w tym roku naprawdę piękne bombki oraz Natalia Siwiec, która postawiła na sztuczną choinkę. W mediach społecznościowych gwiazdy publikują coraz więcej zdjęć w niecodziennych stylizacjach. Do grona gwiazd, które czekają na święta dołączyła Małgorzata Socha, która jakiś czas temu pokazała jak wygląda jej choinka. 

Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha - jak wygląda jej choinka w 2019?

Małgorzata Socha wzięła przykład z innych gwiazd i pokazała zdjęcie swojej choinki. Pokaźnych rozmiarów drzewko zachwyciło jej fanów. W swoim wpisie pod zdjęciem aktorka zapytała ich, czy też ubrali już swoje choinki. W komentarzach znalazły się jednak również słowa krytyki: 

Tradycyjnie w Wigilię rano, ewentualnie wieczorem dzień przed. Po co psuć sobie magię świąt, stawiając ją tyle wcześniej?

Za wcześnie, święta są dopiero za 2 tygodnie... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.