Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM
DOMY GWIAZD

Apartament Harry’ego Stylesa został sprzedany za prawie 5 milionów funtów!

Oto wnętrza nowoczesnej posiadłości

Marta Baran 19 lipca 2019 17:30
Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM

Mimo, że od wydania ostatniego albumu Harry’ego minęły już ponad dwa lata, artysta zaskoczył wieloma innymi projektami – mogliśmy go zobaczyć w kampanii Gucci, a także w filmie Dunkierka. Możliwe, że już niebawem ponownie ujrzymy go na dużym ekranie w roli księcia Eryka w nowej wersji Małej Syrenki. Były członek One Direction cieszy się niezwykłą sławą, dzięki której może zapewnić sobie luksusy z najwyższej półki – nowoczesne samochody oraz apartamenty. Ostatnio do sieci trafiły zdjęcia posiadłości, którą muzyk wystawił na sprzedaż w 2017 roku. Dopiero teraz udało się znaleźć nabywcę. Koniecznie zobaczcie zdjęcia nowoczesnych wnętrz domu Harry’ego Stylesa.

Harry Styles – gdzie mieszka?

Brytyjski artysta zainwestował w nowe nieruchomości między innymi w Nowym Jorku, Londynie oraz Los Angeles, którą kupił za ponad 5 milionów funtów. Początkowo Harry chciał ją sprzedać za 6,57 milionów funtów, jednak ostatecznie był zmuszony zejść z ceny i sprzedał za jedyne 4,8 milionów! Posiadłość znajduje się przy słynnym LA Stripem Sunset, z malowniczymi widokami na centrum Los Angeles. To zrozumiałe dlaczego gwiazda zdecydowała się na kupno domu, który przyciąga od pierwszego wejrzenia. Imponujące są również wnętrza – trzypokojowa rezydencja z pięcioma łazienkami, a także domowa siłownia, prywatne kino, basen z hydromasażem oraz spa. Na terenie 408 metrów kwadratowych posiadłości znajduje się garaż oraz parking dla gości. Okolica zdecydowanie jest lubiana przez gwiazdy, jednym z sąsiadów muzyka jest prowadzący The Late Late ShowJames Corden.

Harry Styles ma wprost perfekcyjny dom! Widać, że został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Został urządzony w nowoczesnym stylu i jest dość minimalistyczny. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!  

Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM

Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM

Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM

Jak wygląda dom Harry'ego Stylesa
Fot. AGENCJA FORUM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.