VIVA! VIDEO

Gdy technologia spotyka sztukę. Ten smartfon to prawdziwy artysta

Dzieło sztuki z telefonu? Motorola edge 30 przekona największych sceptyków

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 maja 2022 10:02

Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że fotografia jest dziedziną sztuki. Zdjęcia robione smartfonem nadal są jednak traktowane trochę po macoszemu. Niesłusznie, bo przecież wiele z nich jakością dorównuje tym wykonanym profesjonalnym sprzętem. Niedowiarkom polecamy obejrzeć zrealizowany przez nas film.

motorola-edge-30
Fot. ECS

Jego bohaterkę napędza i inspiruje natura, najbardziej ta dzika i nieokiełznana. Do uchwycenia jej tajemnicy używa motorola edge 30. Imponujące możliwości techniczne aparatu wykorzystuje do tworzenia makijażowych dzieł sztuki. Sami zobaczcie!

Przyjrzyjmy się bliżej drugiej bohaterce naszego materiału - motoroli edge 30. Jest ona wyposażona w najbardziej zaawansowany system aparatów 50 Mpx. Zbliżenie, ultraszeroki kadr lub wspaniałe selfie – dla niej nie ma ujęć niemożliwych.

motorola-edge-30
Fot. ECS

Dzięki natychmiastowemu ustawianiu ostrości i większej liczbie pikseli telefon pozwala rejestrować ostry jak brzytwa obraz w każdym świetle. Ultraszeroka matryca zwiększa jasność i rozdzielczość obrazu, wyostrzając i poszerzając pole widzenia. Aparat Macro Vision uchwyci obiekt z bliska i uwieczni szczegóły, które umknęłyby standardowemu obiektywowi. Piękne portrety z miękkim, naturalnie wyglądającym rozmyciem tła i idealnym poziomem intensywności nie są dla smartfona żadnym problemem. Optyczna stabilizacja obrazu zadba natomiast o to, żeby zdjęcia były wyraźne i nieporuszone. Są jeszcze świetne zdjęcia selfie, które można zrobić w najtrudniejszych warunkach i które dostarczą każdy detal.

motorola-edge-30
Fot. ECS

Motorola edge 30 wyróżnia się nie tylko rewelacyjnym aparatem, ale także... smukłością. Jest to najsmuklejszy na świecie smartfon z 5G! Ma też świetny 6,5-calowy ekran AMOLED 144 Hz, mocny procesor Snapdragon 778G+, 8 GB RAM i żywotną baterię, którą szybko naładujemy przy użyciu technologii TurboPower™.

Materiał powstał z udziałem marki Motorola

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.