Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Czy aktorka Alicja Bachleda-Curuś kupuje dom w Polsce?

Jaka to będzie nieruchomość?

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 18:29
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Znana i lubiana aktorka Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles. Tam spełnia się nie tylko jako aktorka, ale przede wszystkim realizuje się jako mama. Wychowuje Henry’ego, jedenastoletniego syna, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż partnerzy od dawna nie są razem, dzielą się opieką nad dzieckiem. Stany do drugi dom Alicji, ale to nie oznacza że nie spędza również czasu w Polsce. Od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje na temat nowego partnera aktorki, być może Alicja Bachleda-Curuś układa sobie życie na nowo i będzie poszukiwać nowej nieruchomości. Czy będzie to nieruchomość w Polsce?

Jaki będzie dom Alicji Bachledy-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś coraz poważniej myśli nad kolejną inwestycją, tym razem w Polsce. Na żywo podaje, że aktorka chce kupić dom, oczywiście w jej ukochanych Tatrach. Podobno rozpoczęła już poszukiwania idealnego miejsca w Zakopanem lub okolicach. Chciałaby wybudować albo wyremontować starą, zabytkową nieruchomość. Czy to znaczy, że aktorka ma zamiar wrócić do Polski na stałe? A może zwyczajnie pragnie mieć miejsce, które będzie mogła częściej odwiedzać z synem i nowym partnerem?

Ma już spore doświadczenie po remoncie mieszkania w centrum Krakowa, które kupiła kilka lat temu. Wierzy, że poradzi sobie i tym razem — komentuje w tygodniku osoba z otoczenia gwiazdy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?