dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram
o tym się mówi

Dawid Woliński pokazał prawie wszystko! Tego się nie spodziewaliśmy!

Trzeba przyznać, że projektant ma niesamowite ciało…

Redakcja VIVA! 1 października 2020 12:30
dawid-wolinski-zdjecie-8
Fot. Dawid Woliński/Instagram

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych projektantów mody w Polsce. Widzowie TVN znają go z roli jurora w programie Top Model. Z kolegą z programu, fotografem Marcinem Tyszką, był bohaterem reality show Woli & Tysio na pokładzie. Oprócz talentu do projektowania wspaniałych kreacji, designer słynie też ze swojego konta na Instagramie, które ma prawie 400 tysięcy obserwujących. Woliński prezentuje na nim swoje stylizacje. To wielki miłośnik selfie, projektant zasłynął tymi, robionymi w… windzie.

Woliński ma 42 lata, do 2000 roku mieszkał we Włocławku, gdzie uczęszczał do Prywatnego Liceum Plastycznego. Następnie rozpoczął naukę w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Swoją pracę zawodową rozpoczynał jako stylista magazynów o modzie. Jego pierwsza autorka kolekcja powstała w 2003 roku.

Dawid Woliński nago na Instagramie

Projektant dba o swoje ciało i dużo ćwiczy. Nic więc dziwnego, że nie ma problemu z pozowaniem… bez ubrania! Najnowsze zdjęcie Wolińskiego, które opublikował na Instagramie wywołało istną burzę! Projektant wrzucił posta, na którym jest zupełnie nagi.

Jak się okazuje post jest wynikiem pracy na planie nowego sezonu Top Model. Woliński chciał w pewnym sensie dodać otuchy uczestnikom programu. Jak uzasadnił swoje nagie zdjęcie?

@topmodelpolskatvn sesja z @tyszka_marcin w zasadzie jedna z najtrudniejszych dla naszych uczestnikow 🤷🏼‍♂️ kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej? #nagasesja tez postanowilem dopasowac sie do tematu...a woda nie była najcieplejsza...8’c 👌🏽

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.