Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
O tym się mówi

Córeczka Joanny Krupy kończy 5 miesięcy! Jaki prezent sprawiła jej mama?

Zobacz zdjęcia małej Ashy!

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 19:24
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Znana modelka Joanna Krupa dosłownie 5 miesięcy temu przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę – Ashę Leigh. Od tego momentu chętnie publikuje jej zdjęcia na swoim prywatnym profilu na Instagramie. Widać, że macierzyństwo sprawia jej dużo satysfakcji i radości. Oprócz uroczych zdjęć, które pokazuje na bieżąco ma profilu, gwiazda dzieli się również swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji po ciąży, diety i ćwiczeń które wykonuje, aby wrócić szybko do formy. Jej profil na serwisie społecznościowym stał się niczym blog młodej mamy. Śledzimy go z wielką przyjemnością.

Córka Joanny Krupy Asha kończy 5 miesięcy

Mała Asha to bardzo pogodne i piękne dziecko, właśnie skończyła 5 miesięcy. Oczywiście młoda mama z wielką radością poinformowała swoich fanów o tym fakcie. Umieściła urocze zdjęcie córeczki, na którym widzimy ją uśmiechniętą i szczęśliwą.  W uroczym kapeluszu i kolorowym body wygląda naprawdę ślicznie. Pozuje prawie jak mama. Czy to prezent Joanny Krupy dla Ashy? Jej pierwsza sesja zdjęciowa? Gwiazda do fotografii dołączyła wzruszające słowa:

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 5 miesięcy mój aniołku. Dałaś mi miłość, o której istnieniu nie wiedziałam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 5 months my 👼. You give me love I never knew existed.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This face is responsible for keeping mama Happy 🙏🏻❤️ #stayhome

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Asha - córka Joanny Krupy
Fot. Instagram/Joanna Krupa
 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.