kozuchowska-malgorzata-aktorka-urodziny-syna-2
Fot. Magdalena Łuniewska
o tym się mówi

Co to była za impreza! Małgorzata Kożuchowska zorganizowała urodziny synka!

Jakie atrakcje przygotowała gwiazda?

Redakcja VIVA! 11 października 2020 18:30
kozuchowska-malgorzata-aktorka-urodziny-syna-2
Fot. Magdalena Łuniewska

Aktorka Małgorzata Kożuchowska kilka lat temu spełnia swoje marzenie o byciu mamą. Gwiazda i jej mąż Bartek Wróblewski 6 lat temu doczekali się synka, Jana Franciszka. Kożuchowska co jakiś czas pokazuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych. Widać, że aktorka jest spełnioną mamą, a Jasia stara się wychować na dobrego i wartościowego człowieka. Nic dziwnego, Kożuchowska do macierzyństwa podchodzi bardzo poważnie. Jaś był wyczekanym dzieckiem.
 

Synek Małgorzaty Kożuchowskiej ma już 6 lat. Jak wyglądała impreza urodzinowa?

Motywem przewodnim imprezy były… roboty i pieski! Widać mały Jaś jest fanem właśnie tych dwóch tematów. To ważne, żeby motyw przewodni imprezy dobierać do tego, co Twoje dziecko lubi najbardziej. Liczy się scenografia i ozdoby oraz oczywiście tort, słodkości, które mali goście będą mogli pałaszować (rodzice zapewne też coś przegryzą).

Małgosia urodziny synka zorganizowała w ogrodzie, na świeżym powietrzu. To w październiku ryzykowna decyzja, ale jak się okazało pogoda była piękna. Oryginalne balony i ozdoby pięknie prezentowały się na tle jesiennych drzew.

kozuchowska-malgorzata-aktorka-urodziny-syna-slodycze-impreza-2
Fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Niesamowite wrażenie robią desery! Tort-piesek to prawdziwe arcydzieło sztuki cukierniczej. Skąd pochodzi? Małgorzata postawiła na cenioną wśród gwiazd cukiernię Galeria Słodkości, która specjalizuje się w wyczarowywaniu niesamowitych tortów i deserów na ważne okazje. Nie są one tanie (skomplikowane projekty tortów bazowo kosztują ok. 150 zł za kg, do tej kwoty dochodzą opłaty za dekoracje i figurki), ale na pewno robią wrażenie.

kozuchowska-malgorzata-aktorka-urodziny-syna-slodycze-tort-1
Fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love❤️❤️❤️#sunday#rodzina #miłość #mama #syn #happytogether

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.