Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
domy gwiazd

Ciężarna Agnieszka Radwańska odpoczywa na tarasie

Gwiazda tenisa pokazała nowe zdjęcie. Jej brzuszek jest już taki duży!

Redakcja VIVA! 23 kwietnia 2020 20:30
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

O tym, że Agnieszka Radwańska spodziewa się pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się dwa miesiące temu. To kolejny, naturalny krok dla gwiazdy, która w lipcu 2017 roku wzięła ślub z Dawidem Celtem, a a w listopadzie 2018 roku zakończyła swoją tenisową karierę. Agnieszka ma teraz czas na relaks i wyciszenie, tak potrzebne każdej przyszłej mamie. Niestety ciąża Agnieszki przypadła na, trudny dla nas wszystkich, okres pandemii koronawirusa. Na szczęście Radwańska umie znaleźć równowagę w szalonym świecie i skupia się na sobie i rodzinie. Podstawą jest dla niej zdrowe śniadanie.

Zdrowa dieta Agnieszki Radwańskiej w ciąży

Gwiazda dzień zaczyna od zdrowych kanapek. „Smaczne i zdrowe śniadanie na dobry początek dnia 👌😍 @wasa_pl #śniadanie #zdrowo #fit #pyszne #najwaznieszyposilekdnia”, czytamy w opisie do zdjęcia, które Radwańska opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Piękna pogoda pozwoliła Agnieszce na zjedzenie śniadania na minimalistycznie urządzonym tarasie, z którego rozciąga się przyjemny widok. Chcielibyście mieć taki balkon?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.