miasto życie gwiazd
Fot. Adobe Stock
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak gwiazdy spędzają wolny czas w mieście?

Po powrocie z egzotycznych wakacji na pewno się nie nudzą!

Paulina Borówka 28 sierpnia 2019 17:01
miasto życie gwiazd
Fot. Adobe Stock

Koniec wakacji to czas kiedy gwiazdy rozpoczynają aktywne miejskie życie, planują również weekendowe wypady do europejskich stolic. Można spotkać je w restauracjach, butikach i stylowych coffee barach. Postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazdy spędzają czas w mieście. Sezon jesień-zima 2020 sprzyja miejskiemu stylowi życia i odwiedzaniu nowych miejsc. 

Celebryci spędzają lato w mieście

Ulice, architektura i zabytki to miejsca, wobec których gwiazdy nie przechodzą obojętnie. Influencerki znają wartość zdjęć robionych na dobrym tle, dlatego na kierunek wakacji coraz częściej wybierają miasto. Rzym od dawna ma przewagę nad innymi stolicami i trudno się dziwić! Włoskie powietrze, fontanny, prosecco i makarony nie dają o sobie zapomnieć przez długi czas. Ada Fijał także odkrywa Rzym na nowo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ada Fijał 🔴💋🔴 (@adafijal)

Gwiazdy też bawią się na koncertach

Kendall Jenner z przyjaciółmi wie, czym jest dobra zabawa i pokazuje to na swoim Instagramie. Neony, lasery, uderzenie kolorów i blasku - tego szukają celebryci. Uwielbiają imprezować ze znajomymi, a festiwale i koncerty to nie tylko okazja, żeby dobrze wyglądać, ale przede wszystkim szansa na wspólne spędzenie czasu przy ulubionej muzyce. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Heidi Klum spaceruje po mieście

Spacery są modne i ekologiczne, a gwiazdy tego nie ignorują. W trosce o środowisko rezygnują z samochodów i komunikacji miejskiej. Zabierają swoich przyjaciół i pupile, wychodzą na ulice miast i idą przed siebie. W ulubione miejsca - do centrum, parku, czy nad rzekę. Modelka spaceruje, a przy tym dba o zdrowie i swoją figurę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Throwback Tokio Hotel (@tbtokiohotel)

Impreza na dachu w stylu gwiazd

Selena Gomez uwielbia spędzać czas na tarasach widokowych. W lipcu świętowała swoje 27 urodziny z widokiem na włoskie miasto i nie był to pierwszy raz, kiedy w tle jej zdjęć piętrzyły się dachy budynków. Rooftop party jest teraz na podium modnych imprez w centrum miasta. Choć to nietania przyjemność, hotele, kluby i restauracje coraz częściej dają możliwość wynajęcia części swojego lokalu z atrakcyjnym widokiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Celebryci chodzą do muzeów

W mieście znajduje się wiele miejsc, gdzie zdobywa się wiedzę i podziwia sztukę. Weronika Rosati zdaje sobie z tego sprawę i od najmłodszych lat zabiera swoją córeczkę na wystawy do galerii sztuki. Gwiazdy cenią sobie czas spędzany z rodziną i dają tym samym przykład, ucząc dobrych nawyków. Julia Wieniawa także doceniła wartość sztuki i wakacje spędzała podziwiając Luwr w Paryżu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.