Ana Maria Orozco, Betty Brzydula
Fot. Betty La Fea, Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Była pierwszą Brzydulą! Jak teraz wygląda Ana Maria Orozco?

Kobieta zmieniła się nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 17 kwietnia 2021 09:50
Ana Maria Orozco, Betty Brzydula
Fot. Betty La Fea, Getty Images

Pierwszą aktorką na świecie, która wcieliła się w postać tytułowej Brzyduli, była Ana Maria Orozco. Niezbyt atrakcyjna, z aparatem na zębach i dość specyficzną fryzurą, aktorka była idealną kandydatką do roli brzydkiej Betty. W Polsce w rolę BrzydUli wcieliła się Julia Kamińska, zarówno w pierwszej, jak i drugiej części. W pewnym stopniu aktorki w charakteryzacji do filmu były do siebie nawet podobne. Yo soy Betty, la fea zdobył ogromną popularność na całym świecie. Serial można było obejrzeć również w Polsce w latach 1999-2001. Teraz grająca Betty aktorka jest absolutnie nie do poznania. Jej metamorfoza sprawia, że na ulicy nikt nie skojarzyły ją z Betty! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Czytaj też: Tak wyglądać będzie BrzydUla po metamorfozie!

Jak wygląda teraz pierwsza Brzydula, Ana Maria Orozco?

Gęsta, nieco przetłuszczona grzywka, duże okulary niepasujące do całości i aparat na zębach – tak prezentowała się pierwsza Betty. Metamorfozę przeszła dopiero w ostatnich odcinkach, przeobrażając się z brzydkiego kaczątka w prawdziwego łabędzie. Przepiękna, nieskazitelna cera oraz idealny makijaż sprawiają, że od aktorki nie można oderwać wzroku.

Zobacz też: Powstaje druga część serialu BrzydUla! Julia Kamińska zdradziła pierwsze szczegóły...

Dziś Ana Maria Orozco jest nie do poznania. Przepiękna kobieta skończyła właśnie 48 lat i w dalszym ciągu jest aktorką. Pojawia się w nowych produkcjach i ma świetny styl który naśladuje wiele jej fanek. Na jej profilu na Instagramie zebrało się ponad 800 tysięcy obserwatorów! Ta liczba robi wrażenie! Jak Wam się podoba Ana Maria Orozco w nowym, piękny wydaniu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.