Twoje jedzenie może naprawdę lśnić!

Aleksandra Charzewska 10 sierpnia 2018 17:14

Lubisz eksperymentować w kuchni? Teraz możesz się naprawdę zabawić – kreatywnie i w stylu glamour. Specjalny brokat, perłowa posypka i jadalne złoto pozwolą Ci zamienić każdy posiłek w prawdziwe błyszczące dzieło sztuki. Tosty, kawa i ulubiony napój? Udekoruj wszystko! Wystarczy trochę wyobraźni...  

1/5
glitter food, brokatowe jedzenie
Copyright @instagram.com/glitter_artist_in_london_
1/5

Jak zamienić tłustą przekąskę w biżuteryjne, kulinarne dzieło? Posypać dużą ilością jadalnego brokatu! Donaty w wersji glamour wyglądają, jakby miały mniej kalorii ;) 

2/5
glitter food, brokatowe jedzenie
Copyright @instagram.com/tinaglitterdust
2/5

Tost to prawdziwa śniadaniowa klasyka. Jest to też idealna potrawa do eksperymentowania! Tosty z kolorowym lukrem, cukrową posypką i jadalnym złotem wyglądają imponująco. 

3/5
glitter food, brokatowe jedzenie
Copyright @instagram.com/glittershowportocanal
3/5

Najbardziej popularne francuskie ciasteczka – makaroniki wyglądają pięknie nawet bez żadnych ozdób. Pociągnięte odrobiną jadalnego brokatu mogą wyglądać jeszcze piękniej.

4/5
glitter food, brokatowe jedzenie
Copyright @instagram.com/dancingdustg
4/5

Kawa z brokatową posypką wygląda jeszcze lepiej niż zazwyczaj, prawda? Zaopatrz się w jadalny brokat i zamień się w prawdziwego baristę! 

5/5
glitter food, brokatowe jedzenie
Copyright @instagram.com/amylawz
5/5

To, że czekolada może być różnokolorowa wiemy nie od dziś. Czy różowa czekolada smakuje lepiej od klasycznej? Ta z brokatem na pewno! 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.