Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi!

Black Friday u Magdy Gessler! Restauratorka obniżyła cenę swojego chleba!

Spodziewaliście, że tyle kosztuje?

Aleksandra Frankowska 27 listopada 2020 15:27
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler nawet podczas pandemii nie może narzekać na brak zainteresowania jej kulinarnym imperium. Chociaż interesy idą dobrze, restauratorka TVN postanowiła włączyć się w słynny Black Friday i wprowadziła zniżkę na chleb według jej przepisu.

Restauracyjne imperium Gessler

Najsłynniejsze restauracje Magdy Gessler to między innymi Polka, U Fukiera, Słodki Słony, Schronisko smaków czy AleGloria. Nie da się ukryć, że jakość idzie w parze z ceną – kiedyś ogromne kontrowersje wzbudziła cena pierogów Magdy Gessler w jednej z jej restauracji.

Magda Gessler przecenia chleb na Black Friday

Magda Gessler w swoich social mediach ogłosiła niezwykłe promocje. Największym hitem okazał się chleb, wypiekany zgodnie z jej własnym przepisem, który można kupić teraz o 50% taniej. Czyli za ile? Jedynie za 6 zł! Do tej pory kosztował 12 zł, ale i na taką cenę chętnie kusili się ludzi doceniający kulinarny talent Gessler.

Nie tylko kwaśnica… Pyszny chlebuś żytni na zakwasie również 50 proc. taniej! To coś więcej, niż zwykły chleb. Takiego w sklepie nie dostaniecie. Całkowicie naturalny, pieczony z trzech rodzajów mąki żytniej: 700, 1400 i 2000. To coś dla miłośników tradycyjnych smaków.

Skusilibyście się na taki chleb? 

magda-gessler-chleb
Fot. Facebook

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.