O TYM SIĘ MÓWI

Gotowi na zakupowe szaleństwo? Black Friday zbliża się wielkimi krokami!

Wiemy, jakie sklepy wezmą udział w wydarzeniu

Gabriela Łaskowska 20 listopada 2018 13:02
black friday
Fot. STOCK ADOBE

Jesteście gotowi na zakupowe szaleństwo? Już niedługo, 23 listopada, odbędzie się w Polsce długo wyczekiwany... Black Friday!

Black Friday

Czarny Piątek to dzień, kiedy skorzystać możemy z najkorzystniejszych zniżek w ciągu całego roku! Znany jest głównie w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie przyciąga wielu fanów zakupowego szaleństwa. Z reguły odbywa się w ostatni piątek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia.

Black Friday w Polsce

Już nie tylko w Stanach Czarny Piątek cieszy się ogromną popularnością. Choć w Polsce wydarzenie nie cieszy się jeszcze tak dużym zainteresowaniem, to z roku na rok bierze w nim coraz więcej sklepów i klientów. W tym roku Black Friday przypada na 23 listopada. Jest to świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty świąteczne.

Lista sklepów

Lista sklepów, biorących udział w Black Friday, jest coraz dłuższa, a oferty coraz ciekawsze. Niektóre sklepy dopiero w piątek ogłoszą swój udział w wydarzeniu. Inne już kilka dni wcześniej wprowadzają do swojej oferty ogromne rabaty. Co roku na liście znajdują się sklepy zarówno odzieżowe, jak i kosmetyczne czy wnętrzarskie. Sprawdź, gdzie w tym roku będziesz mieć okazję na wyjątkowe szaleństwo zakupowe!

Media Expert
Media Markt
Saturn
Home&You
Zalando
OleOle!
NeoNet
Oral-B
Orange
RTV Euro AGD
Komputronik
Empik
Cafferour
Duka

Skorzystacie ze zniżek w tym roku? My na pewno!  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!