Biedronka, tanie maseczki ochronne, koronawirus
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi

Biedronka wprowadza bardzo tanie maseczki ochronne!

Kuszą ceną, ale nie tylko!

Redakcja VIVA! 9 kwietnia 2020 17:15
Biedronka, tanie maseczki ochronne, koronawirus
Fot. Adobe Stock

Właśnie dzisiaj, czyli w czwartek 9 kwietnia premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosili, jakie zasady będą nas obowiązywać w czasie świąt wielkanocnych. Dd kolejnego tygodnia będziemy musieli osłaniać nos i usta w przestrzeni publicznej. W dalszym ciągu obowiązują nas m.in. ograniczenia w przemieszczaniu się oraz obowiązek zachowania co najmniej dwumetrowego odstępu od innych pieszych. Zmianie nie ulegną także wcześniejsze przepisy dotyczące funkcjonowania kin, teatrów, zakładów fryzjerskich czy punktów usług oraz limitu osób w sklepach. Obostrzenia te zostają przedłużone do niedzieli 19 kwietnia. Mateusz Morawiecki ogłosił, że działalność szkół, przedszkoli i uczelni oraz transport międzynarodowy zostają wstrzymane do 26 kwietnia. Granice będą zamknięte do 3 maja, a osoby wracające do kraju w dalszym ciągu będą musiały odbywać 14-dniową kwarantannę domową.

Biedronka wprowadza sprzedaż tanich maseczek ochronnych. Ile kosztuję maseczki w Biedronce?

Biedronka wyszła naprzeciw oczekiwaniu klientów i wprowadziła do sprzedaży tanie maseczki, ochronne, które od przyszłego tygodnia musimy wszyscy nosić. W dyskontach można kupić te z jonami srebra, które mają działać bakteriobójczo. Opakowanie z trzema maseczkami kosztuje jedynie 14,99 zł. W przeciwieństwie do tych maseczek, które można kupić w aptekach, są wielokrotnego użytku. Można je użyć aż do pięciu razy po uprzednim wypraniu w temperaturze 60 stopni. 

Wuhan, China 2020
Fot. Adobe Stock

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…