Olga Figaszewska 10 maja 2017 13:45
1/5
Anna Lewandowska
Copyright @Anna Lewandowska/Instagram
1/5

Anna Lewandowska urodziła tydzień temu, a już wraca do pracy? Wiele osób zastanawiało się, kiedy świeżo upieczona mama powróci do ulubionych zajęć i treningów. W końcu jeszcze przed porodem, Anna Lewandowska znajdowała się w świetnej kondycji. Na to pytanie, znaleźliśmy odpowiedź w najnowszym poście sportsmenki.

 

Zobacz też: Jak Anna Lewandowska będzie wracać do formy po ciąży?

 

Anna Lewandowska wraca do pracy?

 

Trenerka opublikowała na swoim blogu nowy wpis na zdrowe śniadanie. Wszystko wskazuje na to, że nawet po narodzinach małej Klary, Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Fani nie kryją zachwytu powrotem Ani do mediów społecznościowych. Była mistrzyni karate odmienia życie większości kobiet. Wykazuje się ogromnym profesjonalizmem w kwestii ćwiczeń, zdrowego odżywiania i motywacji.

 

Internautki prześcigają się w komplementach i pozytywnych komentarzach.


Jedna z nich, napisała: "To niesamowite, ze można czuć taka więź z osoba której osobiście nigdy się nie miało okazji poznać, a mimo to ta osoba jest cały czas w naszej głowie, w postaci niesamowitej motywacji i pozytywnej energii ❤️Aniu dziękuje 😘❤️".

 

"Ależ pusto było bez ciebie i twoich postow dobrze ze wrocilas ❤💪 pozdrawiam! Jesteś moją role model 😙 dzięki tobie ćwiczę!", napisała kolejna fanka.

 

Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo: "❤️❤️❤️🙌🏻 dziękuje kochani! Na blogu kolejny konkurs dla Was!", napisała pod zdjęciem.

 

Anna Lewandowska stara się być w stałym kontakcie ze swoimi czytelnikami, chociaż wiele osób zarzuca jej, że nad blogiem, Instagramem i Facebookiem czuwa sztab specjalistów.

 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

 

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska motywuje swoich fanów do ćwiczeń. Korzystacie z jej porad?

 

 

2/5
Anna Lewandowska, ciąże gwiazd, dzieci gwiazd, ćwiczenia gwiazd, ćwiczenia Anny Lewandowskiej
Copyright @Anna Lewandowska/Instagram
2/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.