Anna Lewandowska
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała wnętrze swojej sypialni!

Jest bardzo przytulna i pełna światła!

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2021 18:27
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy nie mają tylko jednego lokum, a kilkanaście. Jednym z nich jest warszawski apartament sławnej pary, w którym mieszkają podczas pobytów stolicy. Trzeba przyznać, że zdarza im się to często, przy okazji zgrupowań kadry narodowej, a także licznych projektów Lewandowskiej. Anna na swoim Instagramie pokazała właśnie zdjęcie z ich pięknej sypialni. Jak wygląda sypialnia Lewandowskich?

Zobacz też: Anna Lewandowska i inne gwiazdy podzieliły się przepisem na dania z rabarbarem w roli głównej!

Anna Lewandowska pokazała wnętrze sypialni w warszawskim mieszkaniu

W 2020 roku mówiło się, że majątek Lewandowskich wynosi ponad 500 milionów złotych. Para inwestuje przede wszystkim w nieruchomości, między innymi luksusowy dom w Monachium, a także willę we wsi Stanclewo na Mazurach. W Warszawie Lewandowscy również mają swój apartament, który znajduje się przy ulicy Złotej 44.

Czytaj również:  Anna Lewandowska zdecydowała się na laminację brwi!

Anna Lewandowska, która bardzo często przebywa w Warszawie, mieszka właśnie w tym apartamencie. Tym razem pokazała wnętrza sypialni, w której dominuje biel i czarne akcenty. Na środku pokoju znajduje się duże łóżko z szarym wezgłowiem, a także po bokach szafki nocne i podłużne lustra. Do tego każda strona ma swoją lampkę nocną z pięknym abażurem.

W pomieszczeniu jest dużo światła dzięki dużym oknom. Widać także toaletkę, z której chętnie korzysta Anna Lewandowska. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.