Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała taras i zmiany, które planuje na wiosnę 2021!

Już teraz pojawił się tam zielnik!

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2021 15:27
Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska już poczuła wiosnę. Trenerka nie zważa na zmieniającą się pogodę i już planuje zmiany na swoim tarasie. Rok temu własnoręcznie sadziła tam rośliny, które sprawiły, że przestrzeń stała się bardziej przytulna. Taras połączony z ogrodem to wyjątkowe miejsce w domu Lewandowskich, zwłaszcza w okresie pandemii. To tam mogą się odprężyć i spędzić czas z dziećmi na powietrzu, nie martwić się o potencjalne zarażenie koronawirusem. Klasyczne kolory i minimalistyczny styl bardzo pasują do tego miejsca.

Zobacz też: Bajecznie udekorowany dom, rodzinne ciepło. Tak wygląda Wielkanoc u państwa Lewandowskich

Jak wygląda taras Lewandowskich?

Na zdjęciach i InstaStory Anny Lewandowskiej bardzo często można dostrzec fragmenty domu w Monachium. Na taras, który wzbudził ostatnio tak duże zainteresowanie, wchodzi się przez ogromne drzwi balkonowe. Widać tam białe płytki, ale również zieloną trawę.

Czytaj również: Pokoje dzieci gwiazd – tak wyglądają ich małe królestwa!

Anna Lewandowska zadbała w tym miejscu o swój zielnik, a także o funkcjonalne meble ogrodowe, m. in. metalowy stół oraz krzesła. Odpocząć można również na miękkiej, jasnej sofie udekorowanej poduszkami.

Przepięknie jest tutaj również latem, kiedy Lewandowscy zapalają lampiony i odpoczywają z bliskimi na świeżym powietrzu.

Trzeba przyznać, ze to prawdziwa oaza. Jak Wam się podoba to miejsce? 

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?