Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała taras i zmiany, które planuje na wiosnę 2021!

Już teraz pojawił się tam zielnik!

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2021 15:27
Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska już poczuła wiosnę. Trenerka nie zważa na zmieniającą się pogodę i już planuje zmiany na swoim tarasie. Rok temu własnoręcznie sadziła tam rośliny, które sprawiły, że przestrzeń stała się bardziej przytulna. Taras połączony z ogrodem to wyjątkowe miejsce w domu Lewandowskich, zwłaszcza w okresie pandemii. To tam mogą się odprężyć i spędzić czas z dziećmi na powietrzu, nie martwić się o potencjalne zarażenie koronawirusem. Klasyczne kolory i minimalistyczny styl bardzo pasują do tego miejsca.

Zobacz też: Bajecznie udekorowany dom, rodzinne ciepło. Tak wygląda Wielkanoc u państwa Lewandowskich

Jak wygląda taras Lewandowskich?

Na zdjęciach i InstaStory Anny Lewandowskiej bardzo często można dostrzec fragmenty domu w Monachium. Na taras, który wzbudził ostatnio tak duże zainteresowanie, wchodzi się przez ogromne drzwi balkonowe. Widać tam białe płytki, ale również zieloną trawę.

Czytaj również: Pokoje dzieci gwiazd – tak wyglądają ich małe królestwa!

Anna Lewandowska zadbała w tym miejscu o swój zielnik, a także o funkcjonalne meble ogrodowe, m. in. metalowy stół oraz krzesła. Odpocząć można również na miękkiej, jasnej sofie udekorowanej poduszkami.

Przepięknie jest tutaj również latem, kiedy Lewandowscy zapalają lampiony i odpoczywają z bliskimi na świeżym powietrzu.

Trzeba przyznać, ze to prawdziwa oaza. Jak Wam się podoba to miejsce? 

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Anna Lewandowska, taras
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…