Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska na czułym zdjęciu z Klarą. W komentarzach zawrzało

Padły oskarżenia o... narażanie zdrowia nienarodzonego dziecka

Redakcja VIVA! 2 stycznia 2020 14:15
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Jaki Nowy Rok, taki cały rok – tą zasadą z pewnością kierowała się Anna Lewandowska. 2020 rok postanowiła rozpocząć standardowo od ćwiczeń w pięknym plenerze rajskiej wyspy. Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się zdjęciami z wakacji spędzonymi w gronie najbliższych. Na Instagramie nie mogło zabraknąć fotografii z mężem, córką oraz oczywiście treningów. Jak wiadomo, Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka i do tej pory ukrywała ciążowe krągłości, czy na zdjęciach z wyjazdu widać coś więcej? 

Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Na swoim Instagramie Ania ma 2,5 miliona obserwatorów. Lewandowska chętnie publikuje zdjęcia z treningów i pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Ostatnio pokusiła się nawet na świąteczną fotografię z córką, na której możemy zobaczyć, jak dokładnie wygląda Klara. Jakiś czas temu media zaczęły spekulować o ciąży Ani, a ta długo trzymała wszystkich w niepewności. Ostatnie zdjęcia jednak nie pozostawiają już wątpliwości. Lewandowska razem z mężem spędza błogi czas na wyspie i chętnie pozuje w skąpym bikini, na którym możemy wyraźnie zobaczyć ciążowe krągłości. Mimo to widać, że nadal jest w formie, której może jej pozazdrościć niejedna gwiazda!

Ania i Robert powitali Nowy Rok na malowniczej wyspie. Chętnie publikują zdjęcia z wypoczynku, nie zdradzili jednak, gdzie dokładnie przebywają na urlopie. Na postach widać, że spędzają wspaniały czas! Jednak jedna z ostatnich fotografii wywołała dyskusję wśród fanek 31-latki...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The New Year… and New Goals. There’s a whole new year ahead of you but… the sooner you start, the faster you will enjoy the results! Everything you need is available today in the @Diet_Training_by_Ann app📲 ________ Noworoczny trening zrobiony TRADYCYJNIE!!! Nawet powiem, że za dwoje🤰🏼 🤪😘 CELE NA TEN ROK? Jasne, że są... A jednym z ważniejszych JEST dalsze rozpowszechnianie zdrowego stylu życia🙏 razem z moją @diet_training_by_ann📲, w której czeka na Ciebie: ➡️30 różnych planów treningowych na wszystkich poziomach, ze sprzętem lub BEZ! ➡️ codzienna opieka wykwalifikowanych dietetyków o każdej porze! ➡️ MOTYWACJA - a nawet mnóstwo motywacji. Stały kontakt ze mną! Uwielbiam to!!! ➡️ wymiana posiłków i produktów (w końcu, jesz to, co lubisz, chudniesz i czujesz się świetnie!) ➡️ funkcja nawodnienia, kolejna nowość w app - więcej nie zapomnisz o uzupełnianiu płynów💁‍♀️ ➡️ jadłospisy okolicznościowe, tradycyjne, bez glutenu, bez laktozy, wegetariańskie i wegańskie! ➡️ funkcjonalne treningi ze mną - pełne energii, wzmacniają, wyszczuplają, rzeźbią mięśnie całego ciała - wiem, czego Ci trzeba! ➡️ treningi dla par oraz dla mężczyzn z @kuba_healthy_team - wzmacniają ciało i kondycję, rzeźbią mięśnie, dają powera👏 ➡️ YOGA trening z @ev_yoga 🙌🙏 A już za chwile KOLEJNE NOWOŚCI🤩 Kto zaczyna od teraz a kto kontynuuje!!?? _______ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #workoutroutine #training #exercise #workout #workoutmotivation #newyearnewme

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

  

Kontrowersje wokół zdjęcia Anny Lewandowskiej z Klarą

Na najnowszej fotografii czule przytula Klarę i eksponuje brzuszek. „Natura jest cudowna. Miłość ❣️”, podpisała je żona Roberta Lewandowskiego. Uwagę zwracają komentarze: jedna z internautek stwierdziła, że... trzymanie na rękach córeczki może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku!  „A można to tak dźwigać 🤔te w brzuszku może być niedotlenione 😔”. Jednak odpowiedzi innych fanek nie pozostawiają wątpliwości, że nie podzielają one obaw komentującej. „Że co? Haha, ale bzdura”, czytamy.

Inne internautki nie szczędzą trenerce ciepłych słów. „OMG Ania❤️❤️❤️Co za przepiękny widok😘😘😘”, „Jaki już piękny brzuszek 😍❤️❤️”, „3 cudowne istoty na 1 zdjęciu 😍 Natura jest cudowna, miłość jest cudowna ❤️❤️❤️”, piszą rozentuzjazmowane. 

Podzielasz ich zdanie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.