wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy pokazali, jak wygląda ich córka Laura!

Do kogo ich córeczka jest bardziej podobna?

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2020 12:15
wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że ceni sobie prywatność, a wygląd jej dzieci jest tajemnicą. Ostatnie zdjęcie trenerki jest nieco inne i można dokładnie zauważyć, jak wygląda mała Laura. Czy Lewandowscy nie będę już robić z tego tajemnicy i będą publicznie pokazywać swoje dzieci?
Z okazji Dnia Ojca Ania postanowiła podzielić się przeuroczym zdjęciem swojego męża z córeczkami. Fotografia cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i oczywiście nie brakuje pozytywnych komentarzy:

Jakie piękne zdjęcie!❤️❤️❤️

Wszystkiego dobrego ❤️ piękne zdjęcie ❤️

Najpiękniejsze zdjęcie dnia❤️

Jak wygląda Laura Lewandowska?

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na pewien szczegół. Do tej pory Lewandowska starała się nie pokazywać, jak wyglądają jej dzieci zachowując przy tym prywatność. Ostatnie zdjęcie jest jednak wyjątkiem! Laura leży na brzuchu u swojego taty i dokładnie widać jej twarz. Uważacie, że córka Lewandowskich jest bardziej podobna do Ani czy Roberta? Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.