wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy pokazali, jak wygląda ich córka Laura!

Do kogo ich córeczka jest bardziej podobna?

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2020 12:15
wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że ceni sobie prywatność, a wygląd jej dzieci jest tajemnicą. Ostatnie zdjęcie trenerki jest nieco inne i można dokładnie zauważyć, jak wygląda mała Laura. Czy Lewandowscy nie będę już robić z tego tajemnicy i będą publicznie pokazywać swoje dzieci?
Z okazji Dnia Ojca Ania postanowiła podzielić się przeuroczym zdjęciem swojego męża z córeczkami. Fotografia cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i oczywiście nie brakuje pozytywnych komentarzy:

Jakie piękne zdjęcie!❤️❤️❤️

Wszystkiego dobrego ❤️ piękne zdjęcie ❤️

Najpiękniejsze zdjęcie dnia❤️

Jak wygląda Laura Lewandowska?

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na pewien szczegół. Do tej pory Lewandowska starała się nie pokazywać, jak wyglądają jej dzieci zachowując przy tym prywatność. Ostatnie zdjęcie jest jednak wyjątkiem! Laura leży na brzuchu u swojego taty i dokładnie widać jej twarz. Uważacie, że córka Lewandowskich jest bardziej podobna do Ani czy Roberta? Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.