wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy pokazali, jak wygląda ich córka Laura!

Do kogo ich córeczka jest bardziej podobna?

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2020 12:15
wózki Lewandowskich
Fot. Instagram @_rl9

Anna Lewandowska niejednokrotnie udowodniła, że ceni sobie prywatność, a wygląd jej dzieci jest tajemnicą. Ostatnie zdjęcie trenerki jest nieco inne i można dokładnie zauważyć, jak wygląda mała Laura. Czy Lewandowscy nie będę już robić z tego tajemnicy i będą publicznie pokazywać swoje dzieci?
Z okazji Dnia Ojca Ania postanowiła podzielić się przeuroczym zdjęciem swojego męża z córeczkami. Fotografia cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i oczywiście nie brakuje pozytywnych komentarzy:

Jakie piękne zdjęcie!❤️❤️❤️

Wszystkiego dobrego ❤️ piękne zdjęcie ❤️

Najpiękniejsze zdjęcie dnia❤️

Jak wygląda Laura Lewandowska?

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na pewien szczegół. Do tej pory Lewandowska starała się nie pokazywać, jak wyglądają jej dzieci zachowując przy tym prywatność. Ostatnie zdjęcie jest jednak wyjątkiem! Laura leży na brzuchu u swojego taty i dokładnie widać jej twarz. Uważacie, że córka Lewandowskich jest bardziej podobna do Ani czy Roberta? Koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.