Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Domy gwiazd

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazali wnętrza swojego mieszkania!

W pomieszczeniach wyraźnie dominuje jeden kolor!

Aleksandra Frankowska 14 kwietnia 2021 16:27
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anita Werner od jakiegoś czasu nie jest już singielką. Jej serce zdobył kolega po fachu Michał Kołodziejczyk, a para wspólnie zadebiutowała na Instagramie w lipcu 2020 roku. Chętnie publikują wspólne zdjęcia, chcąc dzielić się z fanami dobrą energią i swoją miłością. Na kilku fotografiach dostrzec można wnętrza ich warszawskiego apartamentu, a uwagę przyciąga przede wszystkim jeden dominujący kolor.

Czytaj również: To już oficjalne. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zaręczyli się!

Jak mieszka Anita Werner i Michał Kołodziejczyk?

W salonie pary, który jest dość minimalistyczny i jasny, dla przełamania kontrastu pojawiły się ciemne, granatowe zasłony. Nie brakuje jednak białych elementów, jak chociażby stolika kawowego.

Na zdjęciach widać również gabinet z półkami wypełnionymi książkami, a w tle widać również statuetki.

Większość pomieszczeń urządzona została w minimalistycznym stylu, z wykorzystaniem jasnobrązowych paneli na podłodze. Ściany są w większości białe, a w jednym z pomieszczeń umieszczono białą szafę ze srebrnymi uchwytami.

Zobacz też: Anita Werner: „Spotkaliśmy się, kiedy już chyba oboje wiedzieliśmy, czego w życiu chcemy”

W holu para również postawiła na minimalizm i prostotę. Wszystko w tym samym kolorze, do tego duże lustro, idealne do wspólnych zdjęć. Dokładnie ten sam styl panuje w kuchni, gdzie Werner i Kołodziejczyk nie postawili na luksusy, ale wygodę i ergonomię. Na lodówce widać również kolorowe magnesy z podróży.

Jak Wam się podobają wnętrza tej pary? 

Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.