Aneta Zając
Fot. East News
domy gwiazd

Aneta Zając pokazała kuchnię! Jedna rzecz przykuła uwagę fanów…

Jaki detal wzbudził sensację?

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2020 14:30
Aneta Zając
Fot. East News

Aktorka Aneta Zając, podobnie jak inne gwiazdy, w obliczu zagrożenia koronawirusem została w domu i poddała się dobrowolnej kwarantannie. Jak spędza czas w domowym zaciszu? Oczywiście z synami, Michałem i Robertem. Gwiazda dba, aby organizować im ciekawe zajęcia, które umilą ten trudny czas. Ale Aneta stara się też każdego dnia znaleźć chwilę dla siebie. Kawa to podstawa dobrze rozpoczętego dnia. Aneta swoją pije w eleganckiej, minimalistycznie urządzonej kuchni, z kubka, który wywołał burzę wśród fanów aktorki. Powód? Tak wielkiego kubasa nigdy nie widzieliśmy!

Stylowa kuchnia Anety Zając

„Dzień dobry ☕️☺️ #kawa #hulk #avengers #mocyprzybywaj #zostańwdomu #stayathome #homesweethome #stylowka #na #dzis #ootd #mood #quarantine #day #niepamietam #ktory”, Aneta w zabawny sposób skomentowała rozpoczęcie kolejnego dnia kwarantanny. Siły dodaje jej bohater Avengersów Hulk, którego wizerunek zdobi monstrualny, godny swojego imienia kubek!

Trzeba przyznać, że choć kuchnię Anety widzimy tylko w tle, to robi ona wrażenia - prosta i spójna wydaje się być bardzo funkcjonalna.

Jasne fronty szafek kontrastują z dużą, dwudrzwiową szarą lodówką, która cała pokryta jest magnesami. To prawdopodobnie pamiątki z podróży i innych ważnych dla Anety wydarzeń.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.