Wrozba z fusow
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi!

Andrzejki 2021: Sprawdź jaką przyszłość wywróżą Ci fusy po kawie czy herbacie

Co czeka Cię w przyszłości? Dowiedz się już dziś!

Aleksandra Frankowska 29 listopada 2021 12:27
Wrozba z fusow
Fot. Adobe Stock

Dzisiejszy dzień, chociaż zupełnie inny niż co roku, warto wykorzystać na kilka ciekawych wróżb, które pozwolą Wam zobaczyć, jaka czeka na Was przyszłość. Andrzejki 2021 to święto słynące z wróżb, które uchylają rąbka tajemnicy na temat przyszłych losów. Popularne jest między innymi lanie wosku, wróżby związane z przestawianiem butów, losowanie imienia przyszłego partnera na papierowym serduszku, a także… wróżenie z fusów!

ZOBACZ: Andrzejki 2021: Organizujesz imprezę andrzejkową i nie masz pomysłu na wróżby?

Andrzejki 2021: Jak wróżyć z fusów?

Poniżej mamy dla Was zdjęcie kilku wróżb, które powiedzą Wam wiele o przyszłości. Wypijcie kawę lub herbatę i spójrzcie na dno swojego kubka. Spróbujcie zinterpretować, jaki wzór pokazał się na dnie. Następnie wybierzcie, który obrazek ze zdjęcia jest najbardziej podobny do tego, co zwiastuje Wam wypity właśnie dzisiaj napój.

Wrozba z fusow
Fot. Dimajadid.net

Kubek z numerem 1

Już niedługo może spotkać Cię bardzo miła niespodzianka, a także wiele pozytywnych emocji. Poznasz też wiele osób, które zmienią sporo w Twoim dotychczasowym życiu. Miej oczy szeroko otwarte. Los szykuje dla Ciebie sporo nowych możliwości i być może już niedługo spełnisz jedno ze swoich wielkich marzeń.

Kubek z numerem 2

Ostatnio miałeś sporo stresów, ale już niedługo odczujesz spokój i harmonię. Wszystko się poukłada, znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań i będzie to naprawdę dobry, pozytywny czas w Twoim życiu.

Kubek z numerem 3

Rozejrzyj się dobrze, bo już niedługo w Twoim życiu pojawi się nowa osoba, która bardzo Cię uszczęśliwi. Być może to Twoja druga połówka, lub dawny znajomy, który wróci z daleka. Pielęgnuj tę relację, ponieważ będzie ona dla Ciebie kluczowa w przyszłości.

Kubek z numerem 4

W końcu poprawi się Twoje życie zawodowe. Kariera nabierze rozpędu, a Ty zobaczysz profity na swoim koncie. Nie zniechęcaj się więc, tylko brnij do przodu, bo przed Tobą ostatnia prosta. Los w końcu wynagrodzi Twój trud i ciężką pracę.

Kubek z numerem 5

Miłość! Jest tuż za rogiem, tylko się rozejrzyj. Przyjdzie do Ciebie, niczym grom z jasnego nieba. Jeśli jesteś w związku, będzie to czas pełen czułości, miłości i romantyzmu.

Kubek z numerem 6

Inwestuj swój kapitał – to idealny moment, aby za chwilę czerpać z tego profity. Zobaczysz, niedługo Ci się to opłaci! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.