Fot. Instagram @mypinkplum
VIVA! Tylko u nas

Cuda z... papieru! Zobacz niezwykle przydatne akcesoria!

Xymena Borowiecka 7 sierpnia 2017 18:30
Fot. Instagram @mypinkplum

Z papieru można wykonać wiele pięknych, niezwykle przydatnych rzeczy. Ilość możliwości jest nieograniczona, uzależniona tylko od naszej kreatywności. Papier to materiał tani, bardzo plastyczny i występuje w wielu formach. Oto nasze inspiracje na papierowe „przydasie”. 


To nie jest trudne - papierowe DIY! 


Plannery

Wpisuj ważne wydarzenia oraz sprawy do załatwienia. Na takim plannerze możesz odhaczać wykonane zadania. Już nie zapomnisz o urodzinach czy rocznicach, a nawet filmach i książkach, po które miałaś sięgnąć w wolnej chwili.

Stwórz takie, na których zapiszesz bieżące rzeczy wykonania...

Fot. Instagram @nightingale_zzzz, @studychase, @mypinkplum

...lub te, do których pozostało jeszcze trochę czasu :)

Fot. Instagram @mypinkplum, @ilovemybujo

 

Zakładka do książki

Papierowe zakładki zawsze będą na czasie! Nie niszczą papieru, a ich wykonanie jest bardzo łatwe! Jeśli nie potrafisz wykonać oryginalnej zakładki samodzielnie, pobierz wzór z darmowej strony lub blogów, które promują papierowe akcesoria.

Fot. Instagram @malasztukareczniemalowane, @mypinkplum

 

Kostka motywacyjna

Taki dwunastościan foremny zawiera hasła motywujące, które przydadzą się nie tylko w szkole i w pracy. Warto mieć je także koło łózka, by codziennie mieć powód do wstania z łóżka :)


Fot. mypinkplum.pl


Oznaczenia na kosmetyki home-made!

Fot. Instagram @zrakwlasnych, @mypinkplum

Stworzyłaś własny peeling do twarzy, masło do ciała czy mydło i chcesz je w odpowiedni sposób opisać? Zainwestuj w papier samoprzylepny i wytnij z niego naklejkę! Jeżeli nie posiadasz zdolności manualnych, zajrzyj na mypinkplum.pl!

Zobacz także: Lato w kolorze różowych flamingów! Te akcesoria to hit sezonu.


My, pomysły na te akcesoria zaczerpnęliśmy z blogów, podejmujących temat designu i Instagrama. 
Ty włącz swoją kreatywność i baw się papierem!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.