agnieszka-radwanska-wakacje-sopot-wozek-kobieta-7
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
podróże

Agnieszka Radwańska odpoczywa nad polskim morzem! Gdzie się wybrała? 

Gwiazda spaceruje z wózkiem w jednym z bardziej znanych kurortów…

Redakcja VIVA! 11 września 2020 17:30
agnieszka-radwanska-wakacje-sopot-wozek-kobieta-7
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Odkąd tenisitka Agnieszka Radwańska zakończyła karierę na korcie, skupia się w dużej mierze na życiu prywatnym. Jeszcze w 2017 roku wzięła ślub z Dawidem Celtem, a niedługo po ogłoszeniu końca kariery w listopadzie 2018 roku, bo już od marca 2019 wzięła udział w dziewiątej, emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Na początku 2020 roku gwiazda ogłosiła, że jest w ciąży, a synek Piotra i Agnieszki - Jakub urodził się w lipcu tego roku. Od tego momentu Agnieszka spełnia się w roli szczęśliwej mamy. 

Agnieszka Radwańska w Sopocie z wózkiem

Gwiazda wybrała się na krótki urlop do Sopotu. Piękne wrześniowe dni spędza nad polskim morzem. Oczywiście aktywnie. Agnieszka spacerowała z wózkiem po słynnym kurorcie. A zdjęcie z takiego spaceru zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie opatrzyła prostym, ale wzruszającym komentarzem:

❤ #spacerzsynkiem#nadmorzem #słońce #mamabyc#walkwithmyson #atthesea #sunnyday#beingamum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤ #spacerzsynkiem #nadmorzem #słońce #mamabyc #walkwithmyson #atthesea #sunnyday #beingamum

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Spacery z wózkiem to nie jedyna rozrywka, której Agnieszka oddaje się w Sopocie. Gwiazda wybrała się też na rowerową przejażdżkę. Trzeba przyznać, że choć od porodu minęło niewiele czasu, to Agnieszka wygląda doskonale, a figury może jej pozazdrościć niejedna dziewczyna! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.