Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Agnieszka Radwańska na spacerze pokazała wózek swojego synka Jakuba!

Kosztuje naprawdę fortunę!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 14:31
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu Agnieszka Radwańska została po raz pierwszy mamą. Tenisistka wraz z mężem powitali na świecie swojego syna Jakuba, na którego czekali z niecierpliwością. Ostatnie dni gwiazda spędziła odpoczywając z dala od mediów społecznościowych, jednak niedawno opublikowała zdjęcie ze spaceru z synem. Okazuje się, że Radwańska kupiła taki sam wózek, który niedawno dla swojego synka Henia wybrali również Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Pierwsze dziecko Radwańskiej i Celta już na świecie

Kiedy pod koniec lipca na świat przyszedł mały Kuba, jego rodzice całkowicie oszaleli na jego punkcie. Informację o narodzinach na Instagramie przekazał jego tata, Dawid Celt. Od tej pory para wspólnie poświęca się wychowywaniu malucha, a fani wyczekują na pierwsze zdjęcia, które być może już niedługo ujrzą światło dzienne. Póki co, Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z Kubą.

Agnieszka Radwańska na spacerze z synem

Na zdjęciu, które tenisistka opublikowała na swoim Instagramie widać szczęśliwą mamę na spacerze ze swoim maleństwem. Chociaż całego wózka nie widać dokładnie, jego charakterystyczne elementy wskazują na to, że gwiazda wybrała ten sam model, który dla Henia kupili Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Pojazd marki Cybex, model Rebellious kosztuje około 5 tysięcy złotych. W zestawie można kupić zarówno gondolę, jak i spacerówkę. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.