Gwiazdy na lotnisku
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Jak przetrwać długi lot? 6 sprytnych trików, które stosują gwiazdy.

Marta Roszewska 8 sierpnia 2017 07:00
Gwiazdy na lotnisku
Fot. East News

Podróże bywają bardzo męczące. W szczególności te dalekie. Ważne jest, by zapewnić sobie jak najlepszy komfort podczas długich lotów. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, który dodatkowo poświęcalibyśmy na odpoczynek. 

 

Niezbędnik do samolotu

 

Jest kilka rzeczy, bez których nie można się obejść w samolocie. Warto zacząć od wyboru idealnej walizki, w którą zmieścimy wszystko czego potrzebujemy. Dzięki temu nie będziemy musieli zabierać ze sobą niepotrzebnych rzeczy na pokład samolotu. Jeżeli oglądanie filmów relaksuje Cię, weź ze sobą laptopa i słuchawki wygłuszające odgłosy z zewnątrz. Koniecznie pamiętaj o wygodnym obuwiu. My stawiamy na klapki - podczas ośmio czy dziewięciogodzinnych lotów nasze stopy mogą spuchnąć, dlatego ważne jest, by buty ich nie uciskały. Jeżeli męczą Cię długie podróże, zapewnij sobie komfortowe warunki do spania. Nie obejdzie się bez poduszki za głowę oraz opaski na oczy. Taki zestaw zapewni Ci spokojny lot, nawet ten najdłuższy.

 

Niezbędnik podróżnika
Fot. materiały prasowe

Opaska na oczy, Slip/Net-a-porter.com, ok. 200 zł; słuchawki, Beats by Dre, ok 1500zł; poduszka, Emako, 24,99 zł; walizka, Ochnik, 299,90 zł; torba na laptopa, Bombata, 209 zł; klapki, Reserved, 99,99 zł.

 

Zobacz takżeZ wizytą we Wrocławiu – nasze ulubione kawiarnie!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.