Gwiazdy na lotnisku
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Jak przetrwać długi lot? 6 sprytnych trików, które stosują gwiazdy.

Marta Roszewska 8 sierpnia 2017 07:00
Gwiazdy na lotnisku
Fot. East News

Podróże bywają bardzo męczące. W szczególności te dalekie. Ważne jest, by zapewnić sobie jak najlepszy komfort podczas długich lotów. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, który dodatkowo poświęcalibyśmy na odpoczynek. 

 

Niezbędnik do samolotu

 

Jest kilka rzeczy, bez których nie można się obejść w samolocie. Warto zacząć od wyboru idealnej walizki, w którą zmieścimy wszystko czego potrzebujemy. Dzięki temu nie będziemy musieli zabierać ze sobą niepotrzebnych rzeczy na pokład samolotu. Jeżeli oglądanie filmów relaksuje Cię, weź ze sobą laptopa i słuchawki wygłuszające odgłosy z zewnątrz. Koniecznie pamiętaj o wygodnym obuwiu. My stawiamy na klapki - podczas ośmio czy dziewięciogodzinnych lotów nasze stopy mogą spuchnąć, dlatego ważne jest, by buty ich nie uciskały. Jeżeli męczą Cię długie podróże, zapewnij sobie komfortowe warunki do spania. Nie obejdzie się bez poduszki za głowę oraz opaski na oczy. Taki zestaw zapewni Ci spokojny lot, nawet ten najdłuższy.

 

Niezbędnik podróżnika
Fot. materiały prasowe

Opaska na oczy, Slip/Net-a-porter.com, ok. 200 zł; słuchawki, Beats by Dre, ok 1500zł; poduszka, Emako, 24,99 zł; walizka, Ochnik, 299,90 zł; torba na laptopa, Bombata, 209 zł; klapki, Reserved, 99,99 zł.

 

Zobacz takżeZ wizytą we Wrocławiu – nasze ulubione kawiarnie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.