Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
O TYM SIĘ MÓWI

Żywy Ken nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejnymi seksownymi stylizacjami!

Po przemianie w kobietę robi jeszcze większe wrażenie!

Marta Cieplak 17 stycznia 2020 20:30
Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako żywy Ken zasłynął spektakularną zmianą wyglądu. Aby prezentować się jak żywa lalka przeszedł ponad 100 operacji. I jak sam przyznaje, żałuje tylko jednej z nich! Ale upodobnienie się do ukochanego Barbie mu nie wystarczyło – ostatnio wyznał, że chce zostać kobietą i planuje kolejne operacje, by m.in. usunąć jabłko Adama i powiększyć piersi. Jednak fakt, ze fizycznie nadal jest mężczyzną nie przeszkadza mu ubierać się w damskie ciuchy. I to jakie!

Stylizacje żywego Kena jako kobiety

Od pewnego czasu Rodrigo prosi być mówić do niego Roddy i nie pokazuje się inaczej niż jako kobieta. I to jaka! Nosi długie blond włosy, robi mocny makijaż, nosi szpilki i obcisłe sukienki podkreślające kształty. Wszystkie stylizacje można oglądać na jego Instagramie, z którego wykasował wszystkie zdjęcia przedstawiające go jako mężczyznę! Teraz można więc mówić o żywej Barbie...

Ostatni look Roddy to obcisłe amarantowe spodnie opinające ciało, białą koszulę i różowe futerko. Do tego dobrał oczywiście szpilki odkrywające stopy i dużą ilość biżuterii. Obok tej stylizacji nie można przejść obojętnie!

Ale to nie wszystko! Zobaczcie kolejne. Woleliście go jako mężczyznę czy jako kobietę? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.