Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
O TYM SIĘ MÓWI

Żywy Ken nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejnymi seksownymi stylizacjami!

Po przemianie w kobietę robi jeszcze większe wrażenie!

Marta Cieplak 17 stycznia 2020 20:30
Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako żywy Ken zasłynął spektakularną zmianą wyglądu. Aby prezentować się jak żywa lalka przeszedł ponad 100 operacji. I jak sam przyznaje, żałuje tylko jednej z nich! Ale upodobnienie się do ukochanego Barbie mu nie wystarczyło – ostatnio wyznał, że chce zostać kobietą i planuje kolejne operacje, by m.in. usunąć jabłko Adama i powiększyć piersi. Jednak fakt, ze fizycznie nadal jest mężczyzną nie przeszkadza mu ubierać się w damskie ciuchy. I to jakie!

Stylizacje żywego Kena jako kobiety

Od pewnego czasu Rodrigo prosi być mówić do niego Roddy i nie pokazuje się inaczej niż jako kobieta. I to jaka! Nosi długie blond włosy, robi mocny makijaż, nosi szpilki i obcisłe sukienki podkreślające kształty. Wszystkie stylizacje można oglądać na jego Instagramie, z którego wykasował wszystkie zdjęcia przedstawiające go jako mężczyznę! Teraz można więc mówić o żywej Barbie...

Ostatni look Roddy to obcisłe amarantowe spodnie opinające ciało, białą koszulę i różowe futerko. Do tego dobrał oczywiście szpilki odkrywające stopy i dużą ilość biżuterii. Obok tej stylizacji nie można przejść obojętnie!

Ale to nie wszystko! Zobaczcie kolejne. Woleliście go jako mężczyznę czy jako kobietę? 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.