61-letnia modelka reklamuje kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

61-letnia artystka i modelka Yazemeenah Rossi stała się sensacją Internetu! Jaki jest sekret jej urody?

Marcin Brzeziński 20 listopada 2017 07:00
61-letnia modelka reklamuje kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe

W ostatnim czasie coraz większą sensację wywołuje w sieci 61-letnia artystka sztuk wizualnych, modelka oraz babci dwójki wnucząt Yazemeenah Rossi. Dlaczego? Wygląda po prostu fenomenalnie! Powodem tej wciąż rosnącej popularności jest sesja reklamowa kostiumów kąpielowych z jej udziałem, która na początku tego roku powstała w wyniku współpracy sklepu internetowego The Dreslyn oraz firmy produkującej bieliznę Land of Women. Właścicielka The Dreslyn Brooke Taylor Corcia chciała udowodnić, że reklamy kostiumów kąpielowych nie muszą być seksistowskie i przedstawiać wyłącznie nastolatek. Naszym zdaniem w pełni jej się to udało.

 

61-letnia modelka reklamuje kostiumy kąpielowe
Fot. Materiały prasowe, Instagram @yazemeenahrossi

61-letnia Yazemeenah Rossi w reklamie kostiumów kąpielowych The Dreslyn/Land of Women.

 

Polecamy też: 73-letnia Lauren Hutton została najstarszą gwiazdą, która pojawiła się na okładce „Vogue’a”. Do kogo wcześniej należał rekord?
 

 

Kiedy rozpoczęła karierę modelki?

Jak czytamy w portalu Huffington Post, Yazemeenah Rossi została wybrana do tego projektu z bardzo konkretnych powodów: „Ona wręcz promienieje zdrowiem i witalnością. Jest inteligentna, pewna siebie i pokazuje to innym” – powiedziała Brooke Taylor Corcia. Co ciekawe, Yazemeenah Rossi w młodości nie zrobiła oszałamiającej kariery jako modelka. Dopiero w wieku 57 lat dotrzymała pierwsze poważne zlecenie - została twarzą marki Marks & Spencer. A teraz najciekawsze! Recepta modelki na tak młody wygląd w tym wieku jest następująca. Yazemeenah Rossi je codziennie jedno awokado. Raz w tygodniu stosuje naturalny peeling. Dodatkowo we włosy wciera olej rzepakowy, a całe ciało nawilża oliwą z oliwek. Chyba nie zaszkodzi spróbować!

 

61-letnia modelka reklamuje kostiumy kąpielowe
Fot. Instagram @yazemeenahrossi

61-letnia artystka i modelka Yazemeenah Rossi.

 

Polecamy też: Moda na dojrzałe modelki przybiera na sile! Mamy kolejne dowody! Czy szykuje się rewolucja?

TAGI #modelka

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.