stylizacja-Doda-premiera-plyty
Fot. East News
Ze świata mody

Zaskakująca stylizacja Dody na premierze najnowszej płyty Cleo!

Wyglądała naprawdę super!

Redakcja VIVA! 17 września 2020 21:01
stylizacja-Doda-premiera-plyty
Fot. East News

Dzisiaj wieczorem odbyła się premiera najnowszej płyty Cleo pt. SuperNOVA. To trzeci muzyczny album Cleo. Wokalistka odważnie sięga po nowoczesne światowe rozwiązania, jednocześnie pielęgnując sznyt swoich tanecznych przebojów. Twórczyni postarała się, aby jej muzyczna galaktyka była barwna, charakterystyczna i diametralnie odmienna od tego, co słyszymy na płycie vinyLOVA. Podczas premiery można było podziwiać również Dodę, która zaskoczyła swoją kobiecą i modną stylizacją.

Cleo-prmiera-plyta-superNOVA
Fot. East News

Doda na premierze płyty Cleo SuperNOVA

Doda pojawiła się w zjawiskowej mini w kolorach czerni i bieli. Była naprawdę świetnie wystylizowana, sukienka pięknie podkreśliła jej zgrabne nogi i opalone ciało. Naturalny odcień blondu i długie włosy plus luksusowa biżuteria. Wszystkie oczy skierowane były właśnie na nią, sami zobaczcie. 

stylizacja-Doda-premiera-plyty
Fot. East News

stylizacja-Doda-premiera-plyty
Fot. East News

stylizacja-Doda-premiera-plyty
Fot. East News

TAGI #Doda #Cleo

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.