Zara modelka plus size
Fot. Instagram/Jill Kortleve
ZE ŚWIATA MODY

Zara zatrudniła modelkę plus size, to rewolucja!

Kto wystąpi w najnowszej kampanii marki?

Agata Zych 27 sierpnia 2019 12:04
Zara modelka plus size
Fot. Instagram/Jill Kortleve

Uwielbiana przez kobiety na całym świecie marka Zara, postanowiła w sezonie jesień-zima 2019/2020 nawiązać współpracę z modelką plus size. To rewolucja! Nowa kampania marki będzie wzbogacona o zdjęcia kolekcji pokazane na modelce, która na pewno nie nosi rozmiaru 36. Skąd tak radykalna zmiana? Lookbooki Zary wyróżniały się do tej pory minimalistyczną formą, a ubrania pokazywane były zawsze na bardzo szczupłych modelkach. To punkt zwrotny w strategii marki, hiszpańska sieciówka już od jakiegoś czasu podkreśla swój nowy sposób myślenia dotyczący prezentacji kolekcji. Nie zapominajmy, że w 2017 roku w kampaniach Zary pojawiły się modelki po 30-tym i 40-tym roku życia np.Georgina Grenville czy Aymeline Valade. Kim jest nowa gwiazda najnowszej kolekcji marki Zara?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me on film by @sim.onet

Post udostępniony przez Jill Kortleve (@jilla.tequila)

Kim jest Jill Kortleve?

Modelką, która wystąpi w najnowszej kolekcji marki Zara na sezon jesień-zima 2019/2020 jest holenderska piękność Jill Kortleve. Modelka brała już udział w kampaniach Fenty Beauty (marki Rihanny) i H&M, a także pojawiła się na wybiegu u Alexandra McQueena. Ma za sobą również kilka sesji okładkowych dla dużych magazynów. Jill Kortleve, znana również jako Jilla Tequila, rozpoczęła swoją karierę kilka lat temu, kiedy jej przyjaciele założyli agencję modelek. Modelka mierzy 1,75 cm, a jej wymiary nie mają nic wspólnego z "idealnymi" proporcjami 90-60-90. Modelka mierzy 91-84-107,5 cm, a jej ciało pokryte jest tatuażami.

Jill Kortleve o współpracy z marką Zara

Na swoim profilu na Instagramie, Kortleve podziękowała Zarze i jej pracownikom za otrzymaną szansę. 

Właściwie zawsze byłam trochę bardziej pełna, ale myślałam, że odniosę większy sukces, jeśli będę szczupła. To dlatego chciałam schudnąć i w pewnym momencie nie jadłam nawet bananów ani oliwy z oliwek. Nie byłam zdrowa i nie czułam się tak. To zmęczyło mnie psychicznie i fizycznie. Straciłam kontrolę nad swoją tożsamością. Dopiero wtedy przełączyłam myślenie. Nie chciałam już świecić złym przykładem, ale raczej pokazać, jak ważne jest utrzymywanie zdrowych relacji z jedzeniem i ciałem, niezależnie od rozmiaru ubrania - powiedziała modelka w wywiadzie dla NOS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bye Mexico 😢

Post udostępniony przez Jill Kortleve (@jilla.tequila)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.