Amber Luke-wytatuowana-modelka-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Instagram @ambs_luke
O TYM SIĘ MÓWI

Wytatuowana modelka z Instagrama pokazała swoje zdjęcie z młodości!

„Byłam przerażająca!”, mówi Amber Luke

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 15:29
Amber Luke-wytatuowana-modelka-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Instagram @ambs_luke

Amber Luke jest istagramową gwiazdką z Australii. Swoich fanów, a jest ich ponad 90 tysięcy przyciąga zdjęciami, na których pręży swe wytatuowane od stóp do głów ciało. Ostatnio samozwańcza modelka zamieściła dwie fotografie, które wzbudziły żywą reakcję w Internecie. Na jednej z nich ma twarz tak pokrytą makijażem, że niemalże całkowicie zniknęły jej tatuaże. Druga z fotografii - to zdjęcie z młodości, zanim zaczęła się jej przygoda z ozdabianiem ciała.

Byłam przerażająca! Szkoda, że wcześniej nie wytatuowałam sobie twarzy

napisała komentując fotografie.
Na tym jednak jej przesłanie do fanów się nie kończy.

Nie pozwólcie kretynom mówić, co powinniście, a czego nie powinniście robić ze swoim ciałem i życie. To wy macie nad nimi kontrolę

apeluje Amber Luke.

Czy modelka Amber Luke jest uzależniona od tatuażu?

Jej zdjęcia i deklaracje wywołały dyskusję w Internecie, którą można zawrzeć w jednym pytaniu „Czy Amber Luke jest chorobliwie uzależniona od tatuażu?”. A oto co na ten temat na swojej stronie mówi znany psycholog i trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak: „Mówi się, że tatuaże są uzależniające. Wiele tatuujących się osób, robiąc jedną dziarę, myśli już o następnej. Czy – a jeżeli tak, to dlaczego – tatuaż faktycznie uzależnia? Jest to forma sztuki, która zdaniem wielu ludzi pozwala poczuć się bardziej żywym i spełnionym. Pozwala zwrócić na siebie uwagę i poczuć się piękniejszym, co w konsekwencji zwiększa poziom pewności siebie. I właśnie wzrost pewności siebie jest czynnikiem „uzależniającym” (w potocznym tego słowa rozumieniu). Natomiast zdaniem psychologów mówienie o praktyce tatuowania się w kategoriach uzależnienia jest mylące”. A wy, jak uważacie. Tatuaże uzależniają, czy nie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sooo I decided to cover my face tattoos as best as I could (they’re sooooo dark) & I freaked myself out. I looked in the mirror after being on my phone, forgetting what I looked like, and literally let out a ‘What the fuck?!’ I HATE MY PLAIN FACE. Thank fuck I tattooed it - the only regret I have is not tattooing my face at an earlier age. Don’t let morons of society tell you what you should and shouldn’t do with your body and your life. YOU are in control. YOU are your own home. Live it and breathe it, baby. I fucking froth my tattoos - they’re very well done. I will admit that. I’ve put in so much blood, tears and dedication for my image. I still have little bit of my journey to go! I can’t wait to share it all with ya’ll 💕✨🥀 #ambsluke #tattoocoverup #facetattoo #eyeballtattoo #girlswithbodymods #alternative #alternativegirl #altmodel #dermablend #bluehair

Post udostępniony przez Blue Eyes White Dragon 🥀 (@ambs_luke)

Amber Luke-wytatuowana-modelka-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Instagram @ambs_luke

Amber Luke-wytatuowana-modelka-pokazala-zdjecie-z-mlodosci
Fot. Instagram @ambs_luke

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.