Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
ze świata mody

Wpadka księżnej Meghan! Tego nikt się nie spodziewał…

Co wydarzyło się podczas oficjalnego wyjścia pary książęcej?

Barbara Łubko 7 stycznia 2020 21:16
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Meghan i Harry wrócili już do Londynu po intensywnym świątecznym okresie, który spędzili w Kanadzie. Para od razu rzuciła się w wir pracy. Swoje pierwsze kroki zakochani skierowali do Canada House, gdzie odwiedzili Wysoką Komisarz Janice Charette, której podziękowali za gościnę w Kanadzie.

Wpadka Meghan Markle w Kanadzie
Fot. East News

Wpadka księżnej Meghan

Para na pierwszy rzut oka prezentowała się perfekcyjnie… Jednak Meghan przydarzyła się wpadka, której nikt by się nie spodziewał. Księżna jest przecież ikoną modą, a jej looki zawsze prezentują się doskonale. Niestety, beżowy golf to nie był najlepszy wybór. Intensywny dzień zostawił na nim plamę… I to dosłownie -  plama potu pod pachą to na pewno niezamierzony element stylizacji Meghan. 

Wpadka Meghan Markle w Kanadzie
Fot. East News

A co miała na sobie Meghan podczas wizyty w Canada House? Księżna wybrała klasyki. Bezpieczna brązowa stylizacja była skromna i elegancka, ale wcale nie… tania! Płaszcz od Stelli McCartney kosztuje ok. 9500 zł, kolczyki Emily Mortimer ok. 3000 zł (to nie pierwszy raz, kiedy księżna je założyła), szpilki Jimmy Choo (model Romy) ok. 2500 zł, a bransoletka Kismet by Milka ok. 2000 zł! 

stylizacja Meghan w Kanadzie
Fot. mat. prasowe

Jesteście ciekawi szczegółów wizyty Meghan i Harry'ego w Canada House? Na oficjalnym profilu na Instagramie para zamieściła materiał ze spotkania. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.