Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska zaprojektowały biżuterię dla marki W.KRUK kolekcja „Przyjaźń”
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska zaprojektowały biżuterię!

Co znajdziemy w ich kolekcji „Przyjaźń” dla marki W.Kruk?

Marcin Brzeziński 16 lutego 2018 12:30
Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska zaprojektowały biżuterię dla marki W.KRUK kolekcja „Przyjaźń”
Fot. Materiały prasowe

Kolekcja Przyjaźń to najnowsza autorska biżuteria marki W.Kruk stworzona przez Magdalenę Cielecką i Maję Ostaszewską. Nazwa kolekcji nie dziwi. Te dwie wybitne aktorki przyjaźnią się bowiem od wielu lat. Symbolem łączącej jej więzi w najnowszej kolekcji W.Kruk stały się zaś wykonane ze srebra i złota gałązki rozmarynu.

Dlaczego kolekcja nazywa się „Przyjaźń”?

Maja Ostaszewska mówi: „Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność”.

Zaś Magdalena Cielecka dodaje: „Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku. Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego doradztwa. Dbania o siebie w najważniejszych sprawach i dzielenia się najmniej istotnymi szczegółami codzienności”.

Jako motyw przewodni kolekcji biżuterii dla W.Kruk Magdalena Cielecka oraz Maja Ostaszewska wspólnie wybrały wiecznie zielony rozmaryn, od starożytności uważany za symbol przyjaźni, miłości i wierności. W ich projektach listki tej rośliny zostały odwzorowane w złocie, srebrze i złoconym mosiądzu.

W kolekcji znajdziemy więc „rozmarynowe” naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Zestaw dopełniają srebrna bransoleta oraz wybór kolczyków wysadzanych kamieniami w organicznych kolorach: kwarcu dymnego, fioletu i bieli. Kolekcja Przyjaźń już dostępna jest na wkruk.pl, a od 1 marca w salonach W.Kruk na terenie całej Polski.  

Kolczyki (srebro złocone, 499 zł), pierścionek (żółte złoto, cyrkonia, 459 zł), bransoleta (żółte złoto, 419 zł), bransoleta (srebro złocone, 799 zł)

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska zaprojektowały biżuterię dla marki W.KRUK  kolekcja „Przyjaźń”
Fot. Materiały prasowe

Kolczyki (srebro, cyrkonie, 399 zł), pierścionek (żółte złoto, cyrkonia, 459 zł), kolczyki (srebro, szkło, 899 zł), naszyjnik (żółte złoto, 259 zł)

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska zaprojektowały biżuterię dla marki W.KRUK  kolekcja „Przyjaźń”
Fot. Materiały prasowe

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.