Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania: Księżna Kate ponownie w kolczykach z sieciówki

Kosztują mniej niż 40 zł!

Aleksandra Frankowska 24 stycznia 2022 14:27
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księzna Kate to prawdziwa mistrzyni w łączeniu marek premium z produktami z sieciówek. Tym razem postawiła na biżuterię, którą może mieć dosłownie każda kobieta. Podczas wizyty w londyńskim Muzeum Foundlinga, wzrok fotoreporterów skupił się na jej wyjątkowych kolczykach!

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania: Księżna Kate ma swój swój sposób na wysokie szpilki!

Księżna Kate w kolczykach z sieciówki

Stylizacje księżnej Kate niemal za każdym razem przechodzą do historii. Są przemyślane, szykowne i perfekcyjnie dobrane pod względem kolorów i kroju. Filigranowa sylwetka księżnej niemal we wszystkim wygląda doskonale. Poza ubraniami, Kate ma słabość do biżuterii, którą również dobiera z ogromną precyzją. Tym razem postawiła na kolczyki z sieciówki, które kosztuję mniej niż 40 zł!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania: najpiękniejsze stylizacje księżnej Kate w kolorze niebieskim!

Do czarno-niebieskiej stylizacji, księżna Kate postawiła na przepiękne kolczyki w kształcie łez. Można kupić je w brytyjskiej sieciówce Accesorize, a ich cena to zaledwie 7 funtów, czyli niecałe 40 zł. Przypominamy, że księżna Kate bardzo lubi kupować biżuterię właśnie w tym sklepie i to nie pierwszy raz, kiedy do wyrafinowych stylizacji dobiera kolczyki z sieciówki.

Modne kolczyki na rok 2022

Księżna Kate jest swego rodzaju prekursorką wielu trendów, bowiem jej styl obserwują i podziwiają kobiety z całego świata. Nic dziwnego, że produkty z sieciówek, które wybiera, rozchodzą się z półek w oka mgnieniu. Kolczyki w kształcie łez to więc prawdziwy hit na 2022 rok, ale do łask wracają również koła, kolorowe kamienie oraz perły. 

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?