księżna Kate
Fot. Getty Images
VIVA! Royals

Wielka Brytania. Księżna Kate w ulubionym białym garniturze

To jej ulubiona stylizacja na lato 2022

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2022 15:27
księżna Kate
Fot. Getty Images

Księzna Kate to niekwestionowana ikona stylu. Nawet w minimalistycznym looku potrafi zadać szyku. Podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów, żona księcia Williama pojawiła się cała na biało, a wyróżniały ją jedynie buty w stylu Chanel. Nie można było oderwać od niej wzroku! To jej ulubiony strój na lato 2022.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Ci royalsi złamali protokół i pokazali się w szortach

Księżna Kate cała na biało

Księżna Kate podczas ostatniego oficjalnego wyjścia w towarzystwie Księcia Williama i księżniczki Charlotte pokazała się w białym garniturze Alexandra McQueena, projektu Sary Burton. To nie pierwszy raz, kiedy miała go na sobie. Biel to zdecydowanie jej kolor. Marynarkę i spodnie uzupełniła białym topem, a wyróżniały się jedynie buty na niskim obcasie w stylu Chanel. W rzeczywistości to projekt Camilli Elphic.  

Wcześniej ten sam garnitur księżna miała na sobie na Karaibach. Kate uwielbia wykorzystywać stylizacje po raz drugi, miksując je z innymi dodatkami i dając im tym samym drugie, nowe życie.

księżna Kate
Fot. Getty Images

księżna Kate
Fot. Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Jak ubrać się na ślub w stylu księżnej Kate?

Kate podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów

Windsorowie pojawili się wspólnie w Sandwell Aquatics Centre w Birmingham, gdzie Kate pełniła rolę patronki All England Club. Sportowe wydarzenie to konik przyszłej królowej, która pasjonuje się między innymi żeglarstwem i pływaniem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.