Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Księżna Kate swoim strojem podczas Jubileuszu oddała hołd Dianie

W jaki sposób tym razem zaakcentowała Królową Ludzkich Serc?

Aleksandra Frankowska 3 czerwca 2022 12:27
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wczorajszy dzień dla Brytyjczyków był szczególny. Zaczęły się bowiem obchody platynowego jubileuszu Królowej Elżbiety II. Kreacją podczas tego wydarzenia zachwyciła księżna Kate, która dodatkami oddała hołd zmarłej teściowej, księżnej Dianie. W jaki sposób tym razem uhonorowała Królową Ludzkich Serc?

ZOBACZ TEŻ: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II: książęta George, Charlotte i Louis zachwyciły zebranych

Księżna Kate oddała hołd Dianie biżuterią

Z okazji jubileuszu, rodzina królewska pojawiła się na słynnym balkonie, oglądając pokaz lotniczy i machając swoim poddanym. Oczy wszystkich zwrócone były oczywiście na królową Elżbietę II, ale także na księżną Kate, która tego dnia wyglądała zjawiskowo.

Z tej okazji Kate wybrała kopertową sukienkę od Alexandra MxQueena przypominającą długą marynarkę oraz czarno biały kapelusz. Cała stylizacja kosztowała około 16 tysięcy złotych. Uzupełniła ją biżuterią, którą upamiętniła zmarłą teściową, księżną Dianę.

Księżna Kate
Fot. Samir Hussein/WireImage

Kate w biżuterii Lady Di

Paparazzi uwiecznili na zdjęciach biżuterię, która w przeszłości należała do Diany. Kate przyjmując zaręczyny księcia Williama, otrzymała pierścionek, który był własnością Diany. Tym razem dobrała do niego pasujące kolczyki oraz szafirowy wisiorek, które również pochodziły z kolekcji matki Williama. Ten niewielki gest sprawił, że również w tak ważnym dla Wielkiej Brytanii dniu, obecna była tam Diana. Kate doskonale wie, w jaki sposób chociaż symbolicznie podkreślić jej osobę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II: członkowie rodziny królewskiej pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Cała stylizacja przyszłej królowej wyglądała niezwykle. Delikatna, subtelna, kobieca, a przy tym bardzo elegancka. Ponownie zadała szyku! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.