Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Książę William podarował Kate niesamowity naszyjnik z okazji 10. rocznicy ślubu!

Jego cena zwala z nóg!

Aleksandra Frankowska 5 maja 2021 16:27
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

29. kwietnia Kate i William świętowali 10. rocznicę ślubu! To niesamowite, jak szybko mija czas, a tych dwoje wydaje się być wciąż samo zakochanych. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy, książę William, przyszły król Wielkiej Brytanii podarował ukochanej wyjątkowy prezent. Media na całym świecie rozpisują się o romantycznym geście, który książę złożył w kierunku swojej ukochanej żony Kate. Księżna otrzymała od niego naszyjnik, w którym pojawiła się również na pamiątkowym zdjęciu, oficjalnie udostępnionym przez rodzinę królewską z okazji rocznicy ślubu książęcej pary. Jego cena zwala z nóg!

Zobacz też: Luksusowe posiadłości, biżuteria warta miliony. Oto, co składa się na majątek królowej Elżbiety II

William podarował Kate niesamowity naszyjnik z okazji 10. rocznicy ślubu

To już 10 lat od ślubu Kate i Williama, który oglądał cały świat. Transmisja z uroczystości była wyjątkowym wydarzeniem – nic dziwnego – sama księżna jest ulubienicą nie tylko Brytyjczyków, ale również ikoną stylu na całym świecie. Z okazji 10. Rocznicy ślubu Pałac Kensington udostępnił najnowsze zdjęcie książęcej pary, na którym Kate ubrana w zwiewną, kwiecistą sukienkę, prezentuje również niezwykły naszyjnik. Fani rozpoczęli wówczas spekulacje, że jest to prezent od jej męża Williama z okazji rocznicy ślubu.

Naszyjnik ten nie był do tej pory widziany przy żadnej stylizacji Kate, stąd też domniemania, że pochodzi on z najnowszej kolekcji biżuterii księżnej. Przedstawia on zawieszkę w kształcie stokrotki, wykładaną drobnymi diamentami. Według portalu Marieclaire.com, naszyjnik pochodzi z kolekcji Asprey Daisy Heritage i wart jest około 50 tysięcy złotych!

Czytaj również: Kto ma najsłynniejszą kolekcję biżuterii na świecie? Królowa Elżbieta II!

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że 10. rocznica ślubu nazywana jest cynową. Z tej okazji małżonkowie wymieniają się biżuterią. Może to oznaczać, że rzeczywiście naszyjnik jest prezentem od Williama dla Kate.

Jak Wam się podoba ten niezwykły prezent? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.