Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Książę William podarował Kate niesamowity naszyjnik z okazji 10. rocznicy ślubu!

Jego cena zwala z nóg!

Aleksandra Frankowska 5 maja 2021 16:27
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

29. kwietnia Kate i William świętowali 10. rocznicę ślubu! To niesamowite, jak szybko mija czas, a tych dwoje wydaje się być wciąż samo zakochanych. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy, książę William, przyszły król Wielkiej Brytanii podarował ukochanej wyjątkowy prezent. Media na całym świecie rozpisują się o romantycznym geście, który książę złożył w kierunku swojej ukochanej żony Kate. Księżna otrzymała od niego naszyjnik, w którym pojawiła się również na pamiątkowym zdjęciu, oficjalnie udostępnionym przez rodzinę królewską z okazji rocznicy ślubu książęcej pary. Jego cena zwala z nóg!

Zobacz też: Luksusowe posiadłości, biżuteria warta miliony. Oto, co składa się na majątek królowej Elżbiety II

William podarował Kate niesamowity naszyjnik z okazji 10. rocznicy ślubu

To już 10 lat od ślubu Kate i Williama, który oglądał cały świat. Transmisja z uroczystości była wyjątkowym wydarzeniem – nic dziwnego – sama księżna jest ulubienicą nie tylko Brytyjczyków, ale również ikoną stylu na całym świecie. Z okazji 10. Rocznicy ślubu Pałac Kensington udostępnił najnowsze zdjęcie książęcej pary, na którym Kate ubrana w zwiewną, kwiecistą sukienkę, prezentuje również niezwykły naszyjnik. Fani rozpoczęli wówczas spekulacje, że jest to prezent od jej męża Williama z okazji rocznicy ślubu.

Naszyjnik ten nie był do tej pory widziany przy żadnej stylizacji Kate, stąd też domniemania, że pochodzi on z najnowszej kolekcji biżuterii księżnej. Przedstawia on zawieszkę w kształcie stokrotki, wykładaną drobnymi diamentami. Według portalu Marieclaire.com, naszyjnik pochodzi z kolekcji Asprey Daisy Heritage i wart jest około 50 tysięcy złotych!

Czytaj również: Kto ma najsłynniejszą kolekcję biżuterii na świecie? Królowa Elżbieta II!

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że 10. rocznica ślubu nazywana jest cynową. Z tej okazji małżonkowie wymieniają się biżuterią. Może to oznaczać, że rzeczywiście naszyjnik jest prezentem od Williama dla Kate.

Jak Wam się podoba ten niezwykły prezent? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?