Księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Kolczyki w kształcie serc księżnej Kate dostępne na Amazon!

W tej cenie może mieć je każdy!

Aleksandra Frankowska 2 września 2021 15:27
Księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate od lat jest ikoną stylu i inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Zawsze ubrana stosowanie do okazji, łącząca w swoich stylizacjach elementy mody premium oraz sieciówek. Tym razem kolczyki z serduszkami, które co jakiś czas można dostrzec u księżnej Kate, dostępne są również na Amazon, za jedyne 15 funtów. Co prawda, nie są one oryginalne, ale łudząco podobne do tych, które nosi żona księcia Williama.

Zobacz też: Wielka Brytania. Księżna Kate wybiera kolczyki z sieciówek! Jej ulubione kosztują tylko 80 zł!

Kolczyki księżnej Kate na Amazon

Jedne z kolczyków z kolekcji księżnej Kate to piękne serduszka z kolekcji Kiki McDonough. Nosi je od 2015 roku. Bardzo podobne można znaleźć obecnie na Amazon, w cenie zaledwie 14,99 funtów, czyli ok. 75 zł!

To niesamowita okazja, ponieważ kolczyki są łudząco podobne do tych oryginalnych, których cena w sklepie projektantki to 2300 funtów! Jest różnica, prawda? 

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

kolczyki księżnej Kate, Amazon
Fot. Amazon

Amazon, 14,99 funtów

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…